Zrcátka do auta (5 produktů)

Během jízdy autem je potřeba zařídit absolutní bezpečnost pro vaše dítě. Díky zpětnému zrcátku do auta, upevněnému nejčastěji na zadní sedačku, budete mít přehled o každém pohybu vašeho špunta. A to aniž byste se museli ohlížet. Zrcátka jsou …

Zobrazit více

Během jízdy autem je potřeba zařídit absolutní bezpečnost pro vaše dítě. Díky zpětnému zrcátku do auta, upevněnému nejčastěji na zadní sedačku, budete mít přehled o každém pohybu vašeho špunta. A to aniž byste se museli ohlížet. Zrcátka jsou zpravidla opatřena otočným kloubem, takže si můžete nastavit úhel, který vám bude vyhovovat. 

Na Pilulce máte na výběr z mnoha zrcátek s různými funkcemi. Levnější varianty nabízí základní funkce, ty dražší vás a vašeho mini spolujezdce potěší mnoha vychytávkami jako je speciální osvětlení atp.

  • základní zrcátka do auta pro děti - nízká cena, snadno se připevní na sedadlo nebo na sklo, pomocí otočného kloubu si jednoduše nastavíte ideální úhel
  • multifunkční zrcátka do auta pro děti - mívají dálkové ovládání, LED osvětlení pro používání i v nočních hodinách, jsou odolné proti otřesům, funkce automatického vypnutí, disponují zvukovými efekty (ukolébavky, pohádky,...)

Zákazníci si oblíbili řady BenBat, Hauck a Petite&Mars. Nejlépe hodnoceným produktem je Petite&Mars Zrcátko do auta Back.

Petite&Mars Zrcátko do auta Back

Petite&Mars Zrcátko do auta Back

Můžete mít v pondělí 15. 4.

Hauck Zrcátko do auta Watch Me-2 přední

Můžete mít v pondělí 15. 4.
BenBat Zrcadlo do auta lev

BenBat Zrcadlo do auta lev

Můžete mít ve středu 17. 4.
Caretero Zrcátko se světlem LED do auta

Caretero Zrcátko se světlem LED do auta

Můžete mít v úterý 23. 4.
BenBat Dětské zrcátko do auta

BenBat Dětské zrcátko do auta

Můžete mít ve středu 17. 4.
Zrcátka do auta - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Zrcátka do auta ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Zrcátka do auta lidé hodnotí na 82 %
Recenze produktu: Zopa Zpětné zrcátko
5 / 2x
V pořádku
Recenze produktu: Baby Dan Nastavitelné zpětné zrcadlo do auta
5 / 2x
Svůj účel plní bez problému, pevně na opěrce hlavy na zadní sedačce drží a je vhodně velké - při řízení vidím ve zpětném zrcátku všechno to, co potřebuji ;)
Recenze produktu: Diono zrcátko Easy View
5 / 2x
Nepostradatelné pro řídící maminky, které nechtějí mít miminko vpředu
Recenze produktu: Petite&Mars Zrcátko do auta Back
4.3 / 6x
Pre nás nemalo nakoniec využitie. Nevýhoda, že dieťatko sa do zrkadla pozerá a nakoľko je to oblé mali sme pocit, že mu to robilo zle na očká. Inak by to bolo fajn.
Recenze produktu: Zopa Mále zpětné zrcátko
1 / 3x
V zrcátku není téměř nic vidět, na to, že to má pomáhat pro kontrolu dětí ???? Levné a laciné zpracování

Kategorii Zrcátka do auta jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Zrcátka do auta jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Zrcátka do auta seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.