Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Účinná pomoc od bolesti a horečky. Aspirin pro rychlou úlevu od bolestí různého původu (např. bolesti hlavy, zad, svalů). Aspirin pomáhá snižovat horečku. Nová forma tablet Aspirin urychluje vstřebání léčivé látky kyseliny acetylsalicylové, tím i nástup účinku.

119 Kč
Cena za 1 ks: 5,95 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(10)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
100 %
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(10)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
100 %
aspirin pro rychlou úlevu od bolesti

Osvědčená úleva od bolesti, nyní 2x rychlejší*

Používá se k symptomatické léčbě horečky anebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Obsažená kyselina acetylsalicylová je jednou z nejznámějších léčivých látek určených k úlevě od bolesti, zánětu a horečky.

*Ve srovnání s Aspirin (500mg tablety)

Dvakrát rychlejší úleva od bolesti

Rychlá úleva od bolesti i chřipkového syndromu

od 12 let

Lék je vhodné podávat již od věku 12 let

léčí příznaky horečky

K léčbě příznaků doprovázejících horečku

Účinné látky

Kyselina acetylsalicylová. Analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku).

Dávkování dle věku:

Dospívající

Dospívající ve věku 12–15 let (vážící 40–50 kg)

Dávkování závisí na hmotnosti dospívajícího, odkaz na věk je pouze orientační. Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodin. Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Dospělí a dospívající

Dospělí a dospívající (od 16 let věku)

Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodin. Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Starší pacienti (od 65 let věku)

Starší pacienti (od 65 let věku)

Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodin. Celková denní dávka nemá přesáhnout 4 tablety.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. 

Složení

Léčivá látka: kyselina acetylsalicylová (Jedna obalená tableta obsahuje 500 mg kyseliny acetylsalicylové).

Pomocné látky: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný.

Obalová vrstva tablety: karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát.

Zkuste také další produkty značky Aspirin, které uvidíte v kategoriích Migréna a bolest hlavy, Bolest kloubů, šlach, svalů a Léky. Produkt zrecenzovalo 10 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horečka.

EAN: 8590322002889
Značka: Aspirin
SUKL kód: 0188202
ATC: N02BA01
Farmakoterapeutická skupina: Analgetica,antipyretica
Velikost balení: 20 ks
Věk: >16 let
Váha: >40 kg
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(10)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
100 %

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
Heureka recenze
Neověřená recenze
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Ověřování recenzí
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8590322002889
Značka: Aspirin
SUKL kód: 0188202
ATC: N02BA01
Farmakoterapeutická skupina: Analgetica,antipyretica
Velikost balení: 20 ks
Věk: >16 let
Váha: >40 kg
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Aspirin 500mg obalené tablety 20 ks

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.