Aspirin

aspirin

Aspirin nabízí vhodné léčivé přípravky, ať už vás bolí hlava, záda, klouby nebo svaly nebo začínáte pociťovat bolest z nachlazení spolu s horečkou.

Zdravotní problémy

Nachlazení, bolesti hlavy, bolesti kloubů a svalů jsou problémy, které dnes zná většina lidí. Vy také? Zjistěte více o tom, jak tyto obtíže vznikají a co s nimi dělat.

Zobrazit celý popis

6 produktů

Produkty

Košík aktualizován
Aspirin C 20 šumivých tablet
V košíku máte 0 ks za 0 Kč
9x

Aspirin C 20 šumivých tablet

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro vaši obranyschopnost. Můžete mít v pondělí 4. 7. Můžete mít v pondělí 4. 7.
249 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
249 Kč
Košík aktualizován
Aspirin 500 mg 8 tablet
V košíku máte 0 ks za 0 Kč
3x

Aspirin 500 mg 8 tablet

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Můžete mít v pondělí 4. 7. Můžete mít v pondělí 4. 7.
60 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
60 Kč
Košík aktualizován
Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks
V košíku máte 0 ks za 0 Kč
4x

Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks

Používá se k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Můžete mít v pátek 8. 7. Můžete mít v pátek 8. 7.
339 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
339 Kč