Aspirin

aspirin

Aspirin nabízí vhodné léčivé přípravky, ať už vás bolí hlava, záda, klouby nebo svaly nebo začínáte pociťovat bolest z nachlazení spolu s horečkou.

Zdravotní problémy

Nachlazení, bolesti hlavy, bolesti kloubů a svalů jsou problémy, které dnes zná většina lidí. Vy také? Zjistěte více o tom, jak tyto obtíže vznikají a co s nimi dělat.

aspirin

Aspirin nabízí vhodné léčivé přípravky, ať už vás bolí hlava, záda, klouby nebo svaly nebo začínáte pociťovat bolest z nachlazení spolu s horečkou.

Zdravotní problémy

Nachlazení, bolesti hlavy, bolesti kloubů a svalů jsou problémy, které dnes zná většina lidí. Vy také? Zjistěte více o tom, jak tyto obtíže vznikají a co s nimi dělat.

Bolest hlavy

Nachlazení

aspirin
Aspirin bolest hlavy

Tupé i ostré – bolesti hlavy přicházejí v mnoha různých formách. Všechny však mohou udělat z vašeho každodenního života peklo. Lidé náchylní k silným nebo neustávajícím bolestem hlavy často kvůli nim sotva dokážou plnit své každodenní povinnosti. Výrazně se tím snižuje kvalita jejich života.
 

Výhody přípravku Aspirin:

Rychlý a efektivní účinek díky inovativní výrobní technologii

Léčivá látka kyselina acetylsalicylová

Snadné polykání

aspirin

Bolest hlavy

  • Časté příčiny – dehydratace, stres, napětí nebo vlivy počasí, vyčerpání, nevyspalost
  • Léčba domácí léčebné metody nebo volně prodejné léčivé přípravky z lékárny, jako je Aspirin, pomáhají ulevit od bolestí hlavy
  • Typy bolesti hlavy – bodavá, tepavá, tupá, pocit tlaku v hlavě, jednostranná nebo oboustranná bolest

Co potřebujete vědět o tabletách Aspirin 

Aspirin je účinný léčivý přípravek k tišení mírných až středně silných bolestí hlavy, kloubů, zad, zubů i svalů a působí také proti horečce. Níže se dozvíte vše, co potřebujete vědět o léčivém přípravku Aspirin.

Aspirin s inovativní technologií

Díky inovativní technologii kombinace malých částic léčivé látky kyseliny acetylsalicylové a efervescentní složky, je zajištěn velmi rychlý rozpad jádra tablety do organismu. Díky rychlému rozpuštění je dosaženo rychlejší absorbce kyseliny acetylsalicylové.

 

Každá tableta Aspirin je potažena speciálním povlakem, díky kterému je její povrch výjimečně hladký. To usnadňuje polykání a zajišťuje příjemný pocit v ústech. Balení navíc obsahuje další přihrádku pro snadnou samostatnou manipulaci s blistrem a příbalovou informací. Takto lze příbalovou informaci kdykoli bez problémů vyjmout a vložit zpět do balení.

Aspirin

Jaká je léčivá látka v Aspirinu?

Jak název napovídá, tablety Aspirin obsahují každá 500 miligramů léčivé látky kyseliny acetylsalicylo­vé (ASA). ASA má analgetické a an­tipyretické ú­činky a také protizáně­tlivé vlastnos­ti. Jsou známy i její účinky antitrombotické. 

Košík aktualizován
11x

Aspirin 500 mg 8 tablet

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku).
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
Košík aktualizován
11x

aspirin
Aspirin C

Každého občas trápí nachlazení (infekce podobná chřipce). Někteří lidé jej prodělají dokonce několikrát za rok. Nachlazení je obvykle způsobeno viry. Je jich známo více než 200 různých typů. Liší se v konkrétních vlastnostech, ale všechny způsobují podobné příznaky. Velká rozmanitost virů znamená, že náš imunitní systém si nemůže vybudovat trvalou ochranu proti nachlazení: člověk se může dokonce nakazit dalším virem hned poté, co vyléčí jedno nachlazení, což okamžitě vede k opětovnému projevení příznaků nachlazení.

Výhody přípravku Aspirin C:

 

Zmírňuje příznaky nachlazení, bolesti a horečku

Rozpustná forma

Kombinace léčivých látek kyseliny acetylsalicylové a vitamínu C

Aspirin C

Typické příznaky nachlazení jsou: 

  • Rýma, zpočátku obvykle vodnatá a později hustá sekrece
  • Ucpaný nos
  • Bolest v krku
  • Bolest hlavy a bolesti svalů a zad
  • Kašel  
  • Únava a vyčerpání

 

Kromě toho může v průběhu nachlazení vzrůst tělesná teplota nebo se může vyskytnout horečka (od 38 stupňů Celsia).

Jak léčit příznaky nachlazení?

 

V prvé řadě: jakmile se objeví, je těžké ovlivnit trvání nebo závažnost nachlazení. Léky neurychlují postup nemoci. Nebudete se uzdravovat rychleji. Léčba příznaků je i přesto rozumná, protože zlepšuje osobní pohodu a může zabránit následným onemocněním, jako je zánět vedlejších dutin nosních. Volně prodejné léčivé přípravky jsou dobrou alternativou, která vám umožní fungovat navzdory nachlazení.

Proč je Aspirin C ve formě šumivé tablety?

Protože se Aspirin C rozpouští ve vodě, má tu výhodu, že s ním rovnou přijímáte tekutinu. To je pro úlevu od bolesti i při horečce velmi důležité.

 

  • Vitamín C – antioxidační vlastnosti vitamínu C, je důležitý pro imunitu
  • Bolest vyšumí – na bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů či zad
  • Zmírňuje/snižuje horečku – antipyretický účinek
  • Domácí léčebné metody proti horečce  se snížením horečky mohou pomoci zábaly nohou, dostatek tekutin a bylinné čaje
Aspirin C

Kdy pomáhá Aspirin C?

Aspirin C je vhodnou léčbou při  zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích a chřipce. Léčí mírné až středně těžké bolesti hlavy, bolesti v krku či bolest svalů a zad. Také snižuje horečku. Proč tomu tak je? Šumivá tableta vám dodá 400 miligramů analgetické léčivé látky kyseliny acetylsalicylové (ASA) ke zmírnění příznaků a 240 miligramů kyseliny askorbové, běžněji známé jako vitamín C, jako extra dávku vitamínu C pro vaši imunitu.

aspirin

 

Zobrazit celý popis

7 produktů

Produkty

Košík aktualizován
Aspirin C 20 šumivých tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
12x

Aspirin C 20 šumivých tablet

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro vaši obranyschopnost. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
249 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
249 Kč
Košík aktualizován
Aspirin 500 mg 8 tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
11x

Aspirin 500 mg 8 tablet

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Můžete mít dnes Můžete mít dnes
79 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
79 Kč
Košík aktualizován
Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks
V košíku máte 0 ks za Zdarma
11x

Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks

Používá se k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
319 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
319 Kč