A-Derma Protect Sprej SPF50+ 1 x 200 ml

Ochranný sprej A-Derma Protect SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV …

Zobrazit více

Ochranný sprej A-Derma Protect SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením.

Tento produkt není momentálně dostupný.
V Pilulka Lékárně

Svým šetrným složením vyhovuje i velmi citlivé dětské pleti či atopické pokožce. Přípravek se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě lepivý film. Zároveň také posiluje hydrolipidovou vrstvu pokožky a zabraňuje jejímu vysychání. Voděodolné složení. Bez parfemace.

Vlastnosti:

  • Velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • Lehce se roztírá a nezanechává mastný film
  • Výživná a transparentní textura
  • Optimální snášenlivost pokožky – testováno na atopické pokožce
  • Pro dospělé i děti

Použití

Před vystavením se slunečnímu záření naneste dostatečné množství přípravku (průměrně 6 stříknutí na předloktí dospělého / 3-4 stříknutí pro dítě). Snížení tohoto množství přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany. Ačkoliv je přípravek voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Přípravek kombinujte s reparačním mlékem po opalování od stejné značky.

Složení

Krém obsahuje extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba® (získaných z organického zemědělství), který posiluje a chrání ochrannou bariéru pokožky.

Zkuste také další výrobky značky A-Derma, které naleznete v kategoriích Kosmetika, Dětská kosmetika a drogerie a Matka a dítě. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Opalovací mlhy a spreje.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Bezpečnostní nařízení: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.
EAN3282770072730
ZnačkaA-Derma
Velikost balení1 x 200 ml
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Sprej
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Vlastnosti  Bez parfemace  EKO  UV filtr  Bez barviv  Bez konzervačních látek  Bez alkoholu  Voděodolné  Ochranný
SPF – Ochranný sluneční faktor  SPF 50+
Typy pleti  Citlivá pleť
Péče o pleť  Denní
Originální názevA-DERMA Protect Sprej SPF50+ 200ml
VýrobcePierre Fabre Dermo-cosmetique Tchequie, s.r.o., Kolbenova 1021/9, 19000, Praha 9 - Vysočany, zakaznicky.servis@pierre-fabre.com, (+420) 770 319 849