Bělení zubů (68 produktů)

Mít zuby jako perličky, to aby váš úsměv zářil! Jenže ne každý si dokáže odpustit všechny příčiny žloutnutí zubů, jako je kouření, nebo pití kávy a čaje. Ordinační bělení zubů je nejefektivnější metodou a zaručuje dlouhotrvající výsledky. Pokud však nechcete tolik investovat a zajímá vás spíše domácí bělení zubů, můžete zvolit bělící zubní pastu, výrobky s černým uhlím, bělící pásky nebo také bělící pudry.

 Zobrazit více

Mít zuby jako perličky, to aby váš úsměv zářil! Jenže ne každý si dokáže odpustit všechny příčiny žloutnutí zubů, jako je kouření, nebo pití kávy a čaje. Ordinační bělení zubů je nejefektivnější metodou a zaručuje dlouhotrvající výsledky. Pokud však nechcete tolik investovat a zajímá vás spíše domácí bělení zubů, můžete zvolit bělící zubní pastu, výrobky s černým uhlím, bělící pásky nebo také bělící pudry.

Jak mít bílé zuby?

Pravidelné čištění a zubní hygiena je samozřejmě na prvním místě. Zuby žloutnou při konzumaci některých jídel a nápojů, které na zubní sklovině nechávají pigmentové skvrny. Tyto skvrny se často dají odstranit právě pomocí výrobků na bělení zubů, nejlepší je však prevence jejich vzniku. Například hnědé skvrny od kouření se na zubech snadno usazují a velmi špatně odstraňují běžnými způsoby. Dále pití kávy, čaje, tmavých sycených nápojů, červeného vína nebo červených ovocných džusů dokáže zuby zbarvit. Chrup také vypadá žlutější s věkem, kdy se sklovina ztenčuje a odhaluje nažloutlou zubovinu (dentin) pod ní.

Co pomáhá na bělení zubů?

Nejefektivnější je návštěva lékaře, který zhodnotí stav vašich zubů a doporučí vám nejvhodnější postup. Můžete se například objednat na pískování zubů, které mechanicky odstraňuje pigmentové skvrny, aniž by se poškozovala sklovina. Dále se využívá účinné bělení zubů peroxidem vodíku nebo karbamid peroxidem, který působí i na hluboce usazené skvrny. Právě skvrny pod sklovinou domácími metodami neodstraníte.

Pokud se chystáte na bělení zubů doma, i to je dobré konzultovat se zubařem nebo dentálním hygienistou, jelikož to není vhodné pro každého. Výrobky jako bělící pasty a pudry působí pomaleji a jejich efekt není tak výrazný. Fungují především na povrchové skvrny z jídla a pití. Mezi populární přírodní složky patří aktivní uhlí.

Uživatelé si oblíbili značky Elmex a Biomed. Pokud jste si nevybrali v této kategorii žádný výrobek, zkuste se podívat také na kategorie Bělící pera, Bělící pudry, Bělící pásky na zuby a Bělící sady na zuby. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Biomed Superwhite zubní pasta 100 g.

Product image

Toothy®️ Starter

Můžete mít dnes1 489 Kč
Product image

White Pearl Bělící systém PAP

Můžete mít dnes839 Kč
Product image

Toothy®️ Launcher Set

Můžete mít dnes1 690 Kč
Banner
Product image

Toothy®️ Gel Kit

Můžete mít dnes590 Kč
Bělení zubů - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bělení zubů ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bělení zubů lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Jungle Way Zubní ubrousky s mátovou příchutí 10 ks
5 / 3x
úplně upřímně - my jsme si je koupili s manželkou tak trochu ze srandy :D zaujal nás obal + popisek a ve finále je to náš dentální objev roku :D super věcička na pracovní schůzky a celkově do běhu ..... kdykoliv člověk potřebuje, jsou po ruce, vyvoní pusu, vyčistí zuby
Recenze produktu: White Glo Zubní pasta Coffee and Tea Drinkers + kartáček a mezizubní kartáček ZDARMA 150 g
5 / 1x
vše ok
Recenze produktu: Hello Coco PAP+ Pro Teeth Whitening LED Kit
5 / 2x
Jsem spokojená . Pero vydrží cca šest použití , výrazný rozdíl ve vybělení je vidět po pěti použitích .
Recenze produktu: White Pearl NanoCare Zubní pasta Nanosilver 100 ml
5 / 10x
kupuji opakovaně
Recenze produktu: Rio USB TEETH WHITENING
5 / 2x
Bělení zubů je rychlé a účinné Doporučuji
Recenze produktu: Toothy®️ Starter
5 / 9x
Super výsledek.
Recenze produktu: Colgate Zubní pasta Max White Luminous 3 x 75 ml
5 / 1x
používá syn, snad dobrý
Recenze produktu: White Glo Zubní pasta Smokers pro kuřáky + Kartáček a mezizubní kartáček ZDARMA 150 g
5 / 3x
Zuby sou bělejší
Recenze produktu: White Glo Noční a denní bělicí zubní pasty + ZDARMA kartáček
5 / 23x
Pouze vyzkoušeno-chuť příjemná, kartáček jsem použila vlastní. Celkově dobrý produkt.
Recenze produktu: Urtekram Zubní pasta eukalyptus BIO 75 ml
5 / 41x
S kombinací éterických olejů a myrhovým esenciálním olejem pro svěží dech, bez umělých příchutí, sladidel a konzervantů. Bez fluoridu, bez mentolu. Ještě jsem pastu nevyzkoušela, hodnotím jen na základě složení jednotlivých složek. Právě podle těchto kritérií jsem pastu vybírala.
Nahoru

Produkty z kategorie Bělení zubů a krása jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Bělení zubů a krása jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Bělení zubů a krása seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.