Akční kamery (7 produktů)

Jste stále v pohybu? Lítáte po polích, lezete po skalách, skáčete kde se dá? A chcete mít na tyhle kratochvíle plné adrenalinu náležité vzpomínky? Pak možná přemýšlíte o nákupu akční kamery. Zde jsou odpovědi na některé z důležitých otázek …

 Zobrazit více

Jste stále v pohybu? Lítáte po polích, lezete po skalách, skáčete kde se dá? A chcete mít na tyhle kratochvíle plné adrenalinu náležité vzpomínky? Pak možná přemýšlíte o nákupu akční kamery. Zde jsou odpovědi na některé z důležitých otázek týkajících se nákupu akční kamery.

K čemu slouží akční kamera?

Akční kamera je malá, odolná, vodotěsná digitální kamera určená pro pořizování dechberoucích akčních záběrů. Umožňují vám pořizovat fotografie a videa způsobem, který tradiční fotoaparáty nebo chytré telefony jednoduše nedokážou. Akční kamery jsou spojovány s outdoorovými a extrémními sporty, často se připevňují k helmám, surfům nebo řídítkům. Po zahájení nahrávání nevyžaduje akční kamera téměř žádnou interakci.

Na co se zaměřit při výběru akční kamery?

Je důležité si vybrat kameru, která odpovídá vašemu životnímu stylu. Zde jsou důležité věci, na které byste se měli zaměřit při výběru nejlepší outdoorové kamery pro vaše dobrodružství:

  • Kvalita videa a snímková frekvence -  Snímková frekvence udává počet snímků zachycených v jedné sekundě videa (fps). Čím víc snímků, tím plynulejší obraz. Normou je 30 fps, kvalitnější přístroje pořizují i 60 až 120 fps při rozlišení Full HD. 
  • Paměť - Všechny kamery jsou vybaveny slotem pro paměťovou kartu (nejčastěji micro SDHC / SDXC). Čím větší kapacita karty, tím delší stopáž videa. 
  • Rozlišení - Rozlišení udává počet pixelů ve svislém a vodorovném směru, ze kterých je obraz tvořen. Čím je rozlišení vyšší, tím je obraz detailnější a obecně také kvalitnější.

Lze akční kamery použít k fotografování?

Ano. Moderní akční kamery zachycují vysoce kvalitní až 20MP fotografie jako statické snímky, sériové snímky, dlouhé expozice pomocí Night Photo a dokonce i RAW, takže pokročilí fotografové mají větší flexibilitu při úpravách v postprodukci.

Vyplatí se koupit akční kameru?

Za nás jednoznačně ano! S akční kamerou se můžete vydat na místa, o kterých se vašemu chytrému telefonu nebo digitální zrcadlovce může jen zdát. Lze ji namontovat téměř na cokoli, včetně kola, batohu nebo dokonce surfového prkna. Každé pořízené video bude vypadat profesionálně, na roztřesené záběry můžete jednou provždy zapomenout.

V kategorii Akční kamery nabízíme 7 produktů, u 1 máte poštovné zdarma. Zákazníci si oblíbili řady Niceboy, Lamax a Tesla. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Lamax W10.1.

Niceboy Vega x pro

Můžete mít v pondělí 2. 10.4 249 Kč
Product image

Mio MiVue 733 WIFI - kamera pro záznam jízdy

Můžete mít v pondělí 2. 10.2 490 Kč

Lamax W10.1

Můžete mít v pondělí 2. 10.5 999 Kč

Niceboy VEGA X Lite

Můžete mít v pondělí 2. 10.
989 Kč
789 Kč
Product image

Niceboy Vega X Star Akční kamera

Můžete mít v pátek 6. 10.3 186 Kč
Product image

Niceboy Vega X Play

Můžete mít v pátek 6. 10.1 946 Kč
Banner
Akční kamery - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Akční kamery ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Akční kamery lidé hodnotí na 84 %
Recenze produktu: Lamax X3.1 Atlas
5 / 3x
Chtěl jsme malou levnější kameru na motorku. Mám tam přilepený držák a do něj jenom kameru zapojím a zapnu.
Recenze produktu: Tesla Smart Camera PIR Battery
5 / 3x
Kamera je super pre môj účel vyhovujúca funguje cez wifi aj bez wifi kde uklada krátke videa na sd kartu
Recenze produktu: Lamax W10.1
4.9 / 7x
Nejlepší kamera co jsem držel v ruce, perfektní světelnost, rychlost reakce, skvělé FullHD video.
Recenze produktu: Mio MiVue 733 WIFI - kamera pro záznam jízdy
4.5 / 4x
zatím velká spokojenost, můžu doporučit, natáčí dle představ a podpora funguje. Radary zdarma, hlásí dost dobře v předstihu.
Recenze produktu: Niceboy VEGA X Lite
3 / 4x
komunikace přes WIFI se spojením s mobilním telefonem nejdou stahovat videa a když se podaří stáhnout nejde přehrát vyzkoušena změna mobilního telefonu stejný problém videa jdou přehrát v pc.
Recenze produktu: Niceboy Vega x pro
3 / 4x
Zatím jsem jí používal jen na natáčení ze stativu a jsem spokojen.

Produkty z kategorie Akční kamery jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Akční kamery. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Akční kamery seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.