Alavis Single MAXÍK 600 g

Přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na …

Zobrazit více

Přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C.

Můžete mít v pondělí 4. 12.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v pondělí 4. 12. od 13:00
Pilulka Expresem již v pondělí 4. 12. od 09:00
779 Kč
Cena za 100 g: 129,83 Kč
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Tip na dárek Tip na dárek
Nakupujte společně
Alavis Single MAXÍK 600 g
Hodnocení produktu 5
plusAdvance Probio24 60 kapslí
Hodnocení produktu 5
Alavis Single MAXÍK 600 g
+ Advance Probio24 60 kapslí
1 088 Kč
Alavis Single MAXÍK 600 g
+ Naturvita Biosil Plus 60 tablet
856 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 zákazníci
Napsat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Alavis Single MAXÍK 600 g

Veterinární přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci se značkovými kolageny COLLYSS™ a CARTIDYSS™.

Určeno pro:

Střední plemena

Velká plemena

Obří plemena

Alavis Single MAXÍK 600 g

Proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach

  • Obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci se značkovými kolageny COLLYSS™ a CARTIDYSS™
  • analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění jako doplněk léčby degenerativního a zánětlivého postižení pohybového aparátu (artróza, artritida)
  • Díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům se podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně. Rovněž ho lze jako doplněk úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů či v dermatologii pro vyšší kvalitu srsti, kůže a kožních derivátů

 

Prvních 14 dní podávejte tuto dávku 2× denně, poté pokračujte podáváním doporučené dávky 1× denně, při chronických potížích dlouhodobě.

 

  • Způsob použití: Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, zamíchá se s kouskem potravy, anebo se nasype do krmiva či na granule
  • Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky
  • Upozornění: Při kloubních obtížích je vhodné ALAVIS™ Single Maxík podávat spolu s chondroprotek­tivními přípravky např. ALAVIS™ Kloubní výživa

Látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Single Maxík:

alavis

MSM – Methylsulfonyl­methan

MSM – Methylsulfonyl­methan je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Síra je mimo jiné zapojena do procesu tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání.

alavis

COLLYSS™

COLLYSS™ – kolagen typu I v nejvyšší kvalitě, se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss™ je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

alavis

CARTIDYSS™

CARTIDYSS™ – kolagen typu II v nejvyšší kvalitě, udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí  hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss™ je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

 

 

Alavis Singl maxík – Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 168–16/C.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Alavis, které jsou v kategoriích Veterinární doplňky stravy, Doplňky stravy pro psy a Péče o klouby zvířat. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pro podporu imunity psa.