Antidekubitní podložky (5 produktů)

Pokud jste se někdy starali o nemohoucího pacienta, jistě víte, jak nepříjemné mohou být proleženiny. Málokdo si uvědomuje, že proleženiny trápí nejen imobilní osoby, ale také osoby na kolečkovém křesle. Antidekubitní podložky rovnoměrně rozloží …

Zobrazit více

Pokud jste se někdy starali o nemohoucího pacienta, jistě víte, jak nepříjemné mohou být proleženiny. Málokdo si uvědomuje, že proleženiny trápí nejen imobilní osoby, ale také osoby na kolečkovém křesle. Antidekubitní podložky rovnoměrně rozloží tlak v zátěžové oblasti a minimalizují poškození tkáně. Nabízíme podložky do křesel, ale také sedací kruhy či podložky pod paty a další pomůcky, které lidem výrazně uleví.

Uživatelé si oblíbili řady DMA a Dekuba. Nejlépe hodnoceným produktem je Dekuba Podložka 140x200cm 1073.

DMA Antidekubitní podložka pod patu PC 1

DMA Antidekubitní podložka pod patu PC 1

Můžete mít v pondělí 29. 4.
Dekuba Podložka  140x200cm 1073

Dekuba Podložka 140x200cm 1073

Můžete mít v úterý 23. 4.
DMA VISCOFLEX Antidekubitní podložka s pamětí 40x40cm

DMA VISCOFLEX Antidekubitní podložka s pamětí 40x40cm

Můžete mít v pondělí 29. 4.
Antidekubitní podložky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Antidekubitní podložky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Antidekubitní podložky lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Dekuba Podložka 140x200cm 1073
5 / 1x
rychlé jednání

Podívejte se na produkty z kategorie Antidekubitní podložky seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Antidekubitní podložky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Antidekubitní podložky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.