Apotheke BIO Dětský ovocný čaj se šípkem sáčky 20 x 2 g

BIO Dětský ovocný čaj se šípkem je doplněk stravy. Tato vyvážená ovocno-bylinná směs svou chutí i vůní příjemně osvěžuje a zahání pocit žízně. Určeno pro děti od ukončeného 9. měsíce. Více informací

Tento produkt není momentálně dostupný.
Apotheke BIO Dětský ovocný čaj se šípkem sáčky 20 x 2 gVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu
Apotheke BIO Dětský ovocný čaj se šípkem sáčky 20 x 2 gVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu

Složení:

  • Bio šípek plod (Fructus cynosbati)
  • Bio meduňka nať (Herba melissae)
  • Bio ibišek květ (Flos hibisci)
  • Bio rakytník plod (Fructus hippophae)
  • Bio malina list (Folium rubi idaei)
  • Bio lékořice (Radix liquiritiae)
  • Bio anýz plod (Fructus anisi)

Dávkování:

Děti od ukončeného 9. měsíce 1 šálek za den. Děti od 3 let 2 - 3 šálky za den.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Apotheke, které jsou v kategoriích Potraviny, nápoje, Děti a maminky a Dětská výživa a nápoje. Výrobek je v současnosti ve slevě 3 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Čaje pro děti.

Doplňující informace

EAN
8595178205088
Značka
Druh čaje
Věk
>9 měs.
Velikost balení
20 x 2 g
Země původu
Forma potravin
Originální název
Apotheke BIO Dětský ovocný čaj se šípkem 20x2g
Dodavatel na trh
MEDIATE s.r.o., Libchavy - Dolní Libchavy 325, Libchavy - Dolní Libchavy, 56116, Česká republika

Recenze a zkušenosti s produktem

5
Hodnotili 3 zákazníci
Napsat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Testovali jsme my a naši zákazníci

Michal Š.
review
276Recenzí i
5Hodnocení
384Objednávek
27Bodů

Apotheke BIO Dětský ovocný čaj se šípkem - vynikající čaj na běžné pití pro děti

Michal Š. doporučuje

Jedná se o bio čajovou směs, která je z poloviny tvořena šípkovým plodem. Čaj je po přípravě velmi chutný a příjemně nasládlý. Žádná výrazná chuť z čaje nevystupuje, a je díky tomu velmi vhodný na běžné pití. Aroma je středně silné a dokáže blízké okolí příjemně sladce provonět.

  • plus Výborná chuť
  • plus Kvalitní balení čaje
  • plus Bio kvalita
  • plus Cena
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Olga W.
review
244Recenzí i
170Hodnocení
284Objednávek
19Bodů

Chutný čajík v BIO kvalitě

Olga W. doporučuje

Synovi je 1,5 roku a k pití mu zatím dávám jen dětské čaje a čistou vodu. Aby to měl aspoň trochu pestré, zkoušíme každou chvíli nějaké nové čaje a ty, které mu zachutnají, kupujeme opakovaně. Tento čaj rozhodně přibude na seznam oblíbených a koupím i další balení. Tento čaj má skvělé složení, nádherně voní a je v BIO kvalitě, určitě vyzkoušíme i další příchutě od této značky.

  • plus Chuť
  • plus Vůně
  • plus Složení
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Lucie K.
review
156Recenzí i
33Hodnocení
232Objednávek
4Body

Chutný čaj pro malé děti i dospělé

Lucie K. doporučuje

Ideální čaj na denní popíjení pro malé děti, který však bude chutnat i dospělým. Jedná se o kombinaci ovoce a bylin v níž dominuje šípek, ibišek a meduňka. Čaj pijeme celá rodina a to vždy neslazený. V létě je také výtečný jako ledový čaj. Doporučuji jej všem, kteří chtějí zdravým a pestrým způsobem dodržovat pitný režim. Vzhledem k tomu, že jednotlivé pytlíčky jsou extra baleny v sáčcích, čaj s sebou ráda balím i na cesty.

  • plus vyvážená ovocno-bylinná směs
  • plus přirozená barva
  • plus čaj malým dětem opravdu chutná
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)