Apple Watch SE 2022 GPS 44mm Midnight

Pouzdro ve stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování zdraví a …

 Zobrazit více

Pouzdro ve stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování zdraví a kondice. Inovativní bezpečnostní funkce. Praktické možnosti, jak být ve spojení. Rychlejší dvoujádrový procesor s vyšším výkonem. Apple Watch SE jsou nabité funkcemi. A teď jsou za ještě lepší cenu.

Barva
 MidnightStarlight
Můžete mít ve středu 11. 10.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již ve středu 11. 10. od 11:00
Pilulka Expresem již ve středu 11. 10. od 09:00
8 490 Kč
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Nakupujte společně
Apple Watch SE 2022 GPS 44mm Midnight
Hodnocení produktu 4.9
plusOld Spice Sprchový gel a šampon Bearglove 400ml 400 ml
Hodnocení produktu 5
8 599 Kč
Apple Watch SE 2022 GPS 44mm Midnight
Hodnocení produktu 4.9
plusViridian Betaine HCL 90 kapslí
Hodnocení produktu 5
Apple Watch SE 2022 GPS 44mm Midnight
+ Viridian Betaine HCL 90 kapslí
8 949 Kč
4.9
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 21 zákazníků
Napsat hodnocení
5
19x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Vzhled
100%
Ovládání
100%
Výdrž baterie
64%

Rychlost frčí

Díky novému procesoru S8 SiP jsou až o 20 % rychlejší1, takže toho zvládnou víc.

Předělané s ohledem na planetu

Přepracovaná zadní strana pouzdra je vyrobená novým postupem, který snižuje emise oxidu uhličitého o víc než 80 %. A barevně dokonale ladí s pouzdrem ze 100% recyklovaného hliníku.

Pod hladinou jako ryba ve vodě

Apple Watch SE jsou voděodolné do 50 metrů.2 Nech si ukazovat mezičasy a počet bazénů. Nebo uplavanou trasu na otevřené vodě. Dostávej přesné údaje i při plavání s deskou. Klidně se cákej, plavej si nebo surfuj. Voda je v pohodě.

Víc ukazatelů. Víc motivace.

Dodávej si motivaci k pohybu s kroužky Aktivity a trénuj jako nikdy díky vylepšené aplikaci Cvičení. Vyzkoušej si vlastní tréninky a pokročilé ukazatele, jako jsou zóny tepové frekvence, délka kroku, doba kontaktu se zemí nebo vertikální oscilace.

Detekce autonehody. Bezpečnostní funkce, kterou snad nebudeš nikdy potřebovat

Apple Watch SE teď poprvé dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Detekce autonehody pak může automaticky zavolat záchranáře, poslat jim tvoji polohu a upozornit tvoje nouzové kontakty.3 Detekce autonehody využívá kombinaci vylepšeného tříosého gyroskopu a nového akcelerometru snímajícího vysoké zrychlení, který má nejvyšší dynamický rozsah ze všech chytrých hodinek. K rozpoznání vážné nehody přispívá i mikrofon, barometr, GPS a vyspělý algoritmus, který propojuje data z různých snímačů a vychází z víc než miliónu hodin záznamů o nehodách v reálných podmínkách.

Srdce střeží jako oko v hlavě

Pomocí aplikace Srdeční tep si kdykoli změříš tepovou frekvenci. A můžeš dostávat oznámení o pomalém nebo rychlém tepu a nepravidelném srdečním rytmu.4

Mindfulness: pro klid duše

Aplikace Mindfulness pomáhá ulevit od každodenního stresu, naladit se na přítomnost a duševně se připravit na nové výzvy. Provede tě sérií uklidňujících nádechů a výdechů. A pro zkoncentrování tě vybídne ke krátkému zamyšlení nad podnětným tématem.

Otevřou ti oči, když jde o tvůj spánek

Aplikace Spánek monitoruje kvalitu tvého spánku. Ve spojení s iPhonem ti pomůže vytvořit si pravidelný režim a naučit se chodit spát v rozumnou dobu. Zjisti, kolik času připadá na fázi REM, základní a hluboký spánek a kdy možná došlo k probuzení. Na spánkových trendech uvidíš, jak se ti daří stanovené cíle plnit. Jediná věc, co neumí, je počítání oveček.

Lepší spojení se vším, na čem ti záleží

Zavolej si třeba z lesa. Pošli textovku z pláže. V rychlosti si zkontroluj nejnovější oznámení. Plať prakticky kdekoli pomocí Apple Pay5. Na modelu s mobilním připojením toho zvládneš víc, i když u sebe nemáš telefon.6

Aplikace, se kterými budou jen tvoje

Desítkami tisíc aplikací z App Storu ohromně rozšíříš možnosti svých Apple Watch. Najdeš tu aplikace na všechno, co tě zajímá, od tréninku tenisových podání přes sledování trasy ujeté na kole až po jízdní řád metra. Verzi pro Apple Watch má i spousta aplikací, které znáš z iPhonu.

Hudba, podcasty a audioknihy. To se dobře poslouchá

Spáruj si Apple Watch s AirPody a nech se motivovat milióny skladeb z Apple Music. Můžeš si pouštět i nejnovější podcasty a audioknihy.7 Inspiraci na další tréninky máš zajištěnou. A taky zábavu na dny, kdy budeš odpočívat.

Ve vteřině změníš styl

Řemínky k Apple Watch jsou navržené tak, aby se daly vyměnit raz dva. Na výběr je spousta provedení a barev, včetně řemínků Nike. Změna stylu je tak otázkou několika vteřin. Vyber si některý z desítek ciferníků Apple nebo nových ciferníků Nike. A vylaď si komplikace, barvy a styl přesně na to, čemu se věnuješ. Ciferníky se dokonce dají e‑mailem nebo zprávou sdílet s rodinou a přáteli.

 • Materiál těla: Pouzdro z hvězdně bílého hliníku - Hliníkové pouzdro je lehké a vyrábí se ze stoprocentně recyklované slitiny leteckého hliníku
 • Materiál řemínku: Odolný a přitom překvapivě měkký sportovní řemínek je vyrobený z vysoce funkčního fluoroelastomeru a má inovativní kolíčkové zapínání
 • Velikost pouzdra: 44 mm/ Na zápěstí s obvodem 140–220 mm
 • Voděodolnost: Voděodolnost do 50 m
 • Displej: LTPO OLED Retina displej
 • Dotyková obrazovka: Ano
 • Paměť: Kapacita 32 GB
 • Funkce: *Oznámení o pomalém a rychlém tepu *Oznámení o nepravidelném srdečním rytmu *Oznámení o kardiovaskulární kondici *Sledování cyklu *Tísňové SOS volání *Mezinárodní tísňové volání *Detekce pádu *Detekce autonehody *Akcelerometr snímající vysoké přetížení *Možnost mobilního připojení (Připojení k mobilní síti vyžaduje mobilní tarif) *Wi-Fi *Bluetooth 5.0
 • Určení polohy: GPS/GNSS
 • Obsah balení: *Pouzdro z temně inkoustového hliníku *Standardní sportovní řemínek (s díly pro velikosti S/M a M/L) *Magnetický nabíjecí USB-C kabel k Apple Watch (1m)
 • Rozměry [mm]: Výška: 44 mm/ Šířka: 38 mm/ Tloušťka: 10,7 mm
 • Hmotnost [g]: 32,9 g

Parametry:

1. Měřeno při provádění běžných činností. Testy provedl Apple v srpnu 2022 s předvýrobními Apple Watch SE (2. generace) a prodejními Apple Watch (1. generace) spárovanými s iPhonem; všechna zařízení se testovala s předprodukčním softwarem. Výsledky odrážejí přibližný výkon Apple Watch.

2. Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE jsou voděodolné do hloubky 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdeš na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000. Series 8 jsou taky odolné proti prachu podle certifikace IP6X.

3. Apple Watch Ultra (Cellular), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular) a Apple Watch SE (GPS + Cellular) můžou k tísňovému SOS volání použít mobilní připojení. Apple Watch bez mobilního připojení potřebují k tísňovému SOS volání, aby byl v dosahu iPhone. Pokud iPhone není v dosahu, musí být Apple Watch připojené ke známé Wi‑Fi síti a musí na nich být nastavené Wi-Fi hovory.

4. Oznámení o nepravidelném rytmu vyžadují nejnovější verze watchOS a iOS. Nejsou určená pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let nebo kterým už byla diagnostikována fibrilace síní.

5. Apple Pay není k dispozici na všech trzích. Seznam zemí a oblastí s podporou Apple Pay najdeš na support.apple.com/cs-cz/HT207957.

6. Připojení k mobilní síti vyžaduje mobilní tarif. O podrobnostech se informuj u svého operátora. Připojení závisí na dostupnosti sítě. Seznam podporovaných operátorů najdeš na stránce apple.com/cz/watch/cellular. Další pokyny k nastavení najdeš v článku support.apple.com/cs-cz/HT207578.

7. Apple Music vyžaduje předplatné.

8. Aplikace Sledování cyklu se nesmí používat jako forma antikoncepce. Data z aplikace Sledování cyklu se nesmí používat ke stanovování diagnózy zdravotních problémů.

9. Funkce Léky by neměla nahrazovat odborný lékařský úsudek. Důležité informace najdeš v příbalovém letáku, ale než uděláš nějaké rozhodnutí týkající se tvého zdraví, poraď se s lékařem.

10. Měření z aplikace Saturace kyslíkem nejsou určená ke zdravotnickým účelům včetně samodiagnózy a konzultací s lékařem. Slouží pouze k udržování obecného přehledu o zdraví a kondici.

11. Aplikace EKG je k dispozici na Apple Watch Series 4 a novějších (kromě Apple Watch SE) s nejnovější verzí iOS a watchOS. Podrobnosti o kompatibilitě najdeš na apple.com/cz/watch. Aplikace EKG není určená pro osoby, kterým ještě nebylo 22 let. Aplikace EKG na Apple Watch dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu.

12. Funkce snímání teploty není zdravotnický prostředek a není určena k použití při lékařské diagnostice nebo léčbě ani k žádnému jinému zdravotnickému účelu.

13. Mezinárodní tísňové volání vyžaduje model Apple Watch Ultra (Cellular), Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular), Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular) nebo Apple Watch SE (GPS + Cellular). Seznam podporovaných zemí a oblastí najdeš na apple.com/cz/watchos/feature-availability.

14. Apple Watch Ultra jsou voděodolné do 100 metrů podle normy ISO 22810. Dají se používat při rekreačním přístrojovém potápění (s kompatibilní aplikací jiného vývojáře z App Storu) do 40 metrů a při vysokorychlostních vodních sportech. Apple Watch Ultra by se neměly používat při potápění do větších hloubek než 40 metrů. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Další informace najdeš na stránce support.apple.com/cs-cz/HT205000.

15. Apple Watch Ultra jsou odolné proti prachu podle specifikace IP6X.

16. Testováno proti následujícím specifikacím normy: nadmořská výška, vysoká teplota, nízká teplota, teplotní šok, ponoření, zmrazení s rozmrazením, náraz a vibrace.

Pouzdra a řemínky se dají kombinovat jen v rámci stejné kolekce (Apple Watch nebo Apple Watch Nike).

Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE vyžadují iPhone 8 nebo novější s iOS 16 nebo novějším.

Zkuste také další produkty značky Apple, které naleznete v kategoriích Akce a slevy, Elektro a Chytré hodinky. Produkt ohodnotilo 21 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.