Aptus Multidog Extra Veterina 100 tablet

Podávejte Vašemu psovi Multidog Extra k podpoře celkového zdraví a vitality, …

Zobrazit více

Podávejte Vašemu psovi Multidog Extra k podpoře celkového zdraví a vitality, nebo k zajištění nutriční potřeby nezbytných vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin při regeneraci nebo při krmení doma připravovaným krmením.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Dávkování

1 tableta na 20kg hmotnosti psa 1x denně. V případě zvýšené potřeby 2 tablety na 20kg hmotnosti 1x denně po dobu 2 týdnů.

Podávání

Tablety Aptus Multidog Extra s příchutí jater mohou být podávány přímo do tlamy jako pamlsek. Můžete je také rozdrtit a zamíchat do krmení. Někdy může Váš pes potřebovat každodenní suplementaci multivitaminem i tehdy, když žere nedostatečně. Při krmení doma připravovaným krmením je přidávání multivitaminového doplňku stravy nezbytné k dosažení správné nutriční hodnoty krmiva. Multivitaminový doplněk stravy potřebují často také nemocní a stresovaní psi v průběhu rekonvalescence. Aptus Multidog Extra je multivitaminový doplněk stravy ke každodennímu používání k podpoře celkového zdraví a vitality Vašeho psa.

Pozor

Tento přípravek obsahuje vitaminy A, D, a E, které jsou rozpustné v tucích a mohou se shromažďovat v organismu. Jestliže dáváte Vašemu psovi multivitamin, je třeba při krmení počítat s vitaminy A, D, a E v něm obsaženými. Jestliže máte obavy o zdraví svého psa, kontaktujte svého veterináře. Datum spotřeby je vyznačeno na obalu. Uchovávejte při pokojové teplotě (15 – 25°C). Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.

Složení

Pivovarské kvasnice, želatina (vepřová), stearát hořečnatý (1,35%).

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Aptus, které naleznete v kategoriích Veterinární doplňky stravy, Doplňky stravy pro psy a Veterina. Výrobek je nyní ve slevě 31 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Zažívání psů.

EAN6432100050458
ZnačkaAptus
Velikost balení100 tablet
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Vhodné pro zvířata  Pro psy
Originální názevAptus Multidog Extra Vet tbl 100