Šetrně zklidňuje pleť po holení, posiluje kožní bariéru, funguje jako prevence zarudnutí a udrží vaši tvář ve skvělé kondici. Navíc obsahuje 98 % přírodních složek. Více informací
Skladem 5 a více kusů, Za 3 dny od 08:00 u vás. Více informací
Pilulka Expresem již v neděli 28. 12. od 08:00
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
Klíčové vlastnosti:
- Lehký přípravek s konzistencí jemného hydratačního krému nabitý složkami, díky nimž se i citlivější pleť bude po holení cítit dobře
- Z 98 % přírodní složení
- Kombinace panthenolu a ovesného oleje rychleji zhojí mikrořezné ranky a zklidní podrážděnou pokožku
- Bez alkoholu
- Velmi jemná dřevitá vůně pačuli a santalového dřeva
- Nepálí, neštípe a drží tvář
- Baleno v LDPE tubě se šestihranným oranžovým víčkem a krabičce z prémiového papíru s FSC certifikací
Složky:
- Výtažek z krásnoporky žemličky, jedlé houby
- Má silné protizánětlivé a zklidňující schopnosti, které holením podrážděná pleť velmi ocení
- Je bohatým zdrojem antioxidantů
- Ovesný olej
- Pokožku opětovně zvláční, vyživí, dodá jí zdravý, svěží, na omak jemný vzhled
- Pomůže obnovit přirozenou ochrannou bariéru
- Vydatně pomůže při hojení drobných řezných ranek
- Neucpává póry, takže je vhodný i pro ty, kteří trpí na vyrážky či akné
- Jemná květová voda z rmence sličného (římský heřmánek)
- Zklidňuje zarudnutí či napětí pleti a přináší jí okamžitý příjemný pocit
- Má mírné svíravé účinky, pomáhá tedy zmenšovat póry
Jak používat
Po holení naneste malé množství balzámu na čistou a suchou pokožku. Jemně rozetřete do celé oholené oblasti a lehce vmasírujte.
Složení
Aqua, Methylpropanediol, Coco-Caprylate/Caprate, Anthemis Nobilis Flower Water, Propanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Avena Sativa Kernel Oil, Caprylyl Glycol, Parfum, Panthenol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Sodium Hydroxide, Phenylpropanol, Albatrellus Confluens Extract, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Linalyl Acetate, Pinene, Beta-Caryophyllene, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Vanillin, Linalool, Eugenia Caryophyllus Oil, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Isoeugenyl Acetate, Eugenol, Coumarin.
Zkuste také ostatní produkty značky Beviro, které uvidíte v kategoriích Kosmetika, Holení a Pánské pěny a gely na holení. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pánské pěny a gely na holení.





