Regulátor růstu vlasů obsahující hyaluronát sodný, výtažky z chrupavek a vitamíny. Obnovuje normální stav pokožky, posiluje vlasy a pomáhá kontrolovat výskyt lupů. Více informací
1ks skladem, Dnes od 08:00 u vás. Více informací
Pilulka Expresem již dnes od 08:00
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
+ Biohar Vlasové prorůstové sérum s přírodním hyaluronanem 75 ml
Nový, vysoce účinný regulátor růstu vlasů obsahující kyselinu hyaluronovou, výtažky z chrupavek a řadu vitaminů. Bylo klinicky prokázáno, že přeměna nezralých vlasů na zralé a jejich vypadávání je regulováno obsahem kyseliny hyaluronové a dalších látek v okolí vlasové cibulky.
Bioaquanol H obsahuje právě takové látky a při pravidelné aplikaci navodí normální stav v pokožce a tím obnoví cyklus růstu vlasů. Bioaquanol H navíc zlepšuje absorpci vody v pokožce, zvyšuje pevnost a pružnost vlasů a eliminuje výskyt lupů.
Zkuste také další výrobky značky Bioaquanol, které jsou v kategoriích Kosmetika, Proti vypadávání vlasů a Vlasová kosmetika. Výrobek hodnotilo 9 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Proti vypadávání vlasů.



