PB Biomed Sensitive Zubní pasta 100 g

Z 98 % přírodní zubní pasta s BIO certifikací pro snížení …

 Zobrazit více

Z 98 % přírodní zubní pasta s BIO certifikací pro snížení přecitlivělosti zubů a posílení zubní skloviny. Antibakteriální a antioxidační účinek. Hroznová příchuť.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Poškozený obal Poškozený obal
BIO BIO
Přírodní Přírodní
Upozornění: Poškozený obal - Zboží, které má pomačkanou nebo natrženou krabičku nebo jiné poškození obalu, které nemá vliv na používání.

Z 98 % přírodní zubní pasta s BIO certifikací speciálně navržená pro potřeby citlivých zubů. Amorfní hydroxyapatit vápníku, hořčíku, zinku a L-arginin pomáhají posilovat a obnovovat zubní sklovinu a poskytují úlevu od citlivosti zubů. Jedinečná směs voňavého extraktu z jadérek červených hroznů a kadidlového a mateřídouškového oleje pečuje o měkké tkáně, má antioxidační a antibakteriální účinky a chrání před zubním kazem. Enzym bromelain získávaný z extraktu z ananasu účinně rozkládá nahromaděný plak, zatímco výtažky z jitrocele, listů břízy a dubové kůry zklidňují dásně. Esenciální oleje z citronové kůry, máty a citrát zinečnatý účinně osvěžují dech. Hrozny a máta propůjčují pastě její zajímavou příchuť. Obsahuje celkem 23 složek přírodního původu. Zubní pasta je vhodná pro celou rodinu, včetně dětí od 6 let, vegany i vegetariány. Bez fluoridu. Bez lepku. Bez SLS, PEG, sacharinu. Účinky klinicky ověřeny. 100 g.

Vlastnosti:

 • Chrání před zubním kazem
 • Posiluje a obnovuje zubní sklovinu a snižuje citlivost zubů
 • Zklidňuje dásně a chrání před zubním kazem
 • Osvěžuje dech
 • Zabraňuje tvorbě plaku a leští zuby

Enzym bromelain získávaný z extraktu z ananasu účinně rozkládá nahromaděný plak, zatímco výtažky z jitrocele, listů břízy a dubové kůry zklidňují dásně. Esenciální oleje z citronové kůry, máty a citrát zinečnatý účinně osvěžují dech. Hrozny a máta propůjčují pastě její zajímavou příchuť. Obsahuje celkem 23 složek přírodního původu. Zubní pasta je vhodná pro celou rodinu, včetně dětí od 6 let, vegany i vegetariány. Bez fluoridu. Bez lepku. Bez SLS, PEG, sacharinu. Účinky klinicky ověřeny. 100 g.

Aktivní složky:

 • Extrakt z jadérek červených hroznů a kadidlového a mateřídouškového oleje
 • Výtažky z dubové kůry, jitrocele a březového listu a extrakt ze slunečnicových semínek
 • Amorfní hydroxyapatit, vápník, zinek, hořčík, L-arginin a dihydrát fosforečnanu vápenatého
 • Hydratovaný oxid křemičitý, enzyme bromelain (získaný z extraktu z ananasu)
 • Esenciální oleje z citronové kůry, máty a citrát zinečnatý

Pro koho je

Ocení ho všichni, kdo trpí citlivými zuby, zastánci zdravého životního stylu, rodiny s dětmi hledající produkt s bezpečným složením a všichni, kdo milují hroznové víno a atmosféru sluncem zalitých vinic.

Použití

Klinicky ověřený čisticí účinek. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme čistit zuby po dobu 2 minut.

Výhody:

 • Certifikované přírodní složení; až 99 % složek přírodního původu; certifikace Biorius
 • Patentovaná biotechnologie a minerální komplex pro posílení skloviny
 • Pro celou rodinu včetně dětí od 6 let, pro vegany i vegetariány
 • Za přijatelnou cenu
 • BEZ fluoridu
 • Šetrné ke zdraví – BEZ SLS, PEG, sacharinu
 • Efektivita s klinicky prokázanými účinky; testováno ve Švýcarsku in vitro testy v laboratořích CELLnTEC Advanced Cell Systems AG

BIOMED je inovativní značka, kterou vlastní švýcarská společnost SkyLab AG. Vysoce kvalitní produkty ústní hygieny vyrábí již od roku 2000. V produktech BIOMED kombinuje přírodní ingredience a moderní technologie, aby přinesla nejúčinnější přírodní péči o zuby a ústa. Produkty vyrábí v různých evropských zemích, jako je Belgie, Dánsko, Bulharsko, Itálie a také v Rusku. Účinnost produktů byla potvrzena klinickými studiemi ve Švýcarsku. Společnost vlastní certifikáty přírodního původu od belgické společnosti BIORIUS a veganské certifikáty od V-label. Zubní pasty a ústní vody BIOMED obsahují až 99 % složek přírodního původu, neobsahují rozporuplné chemické přísady a díky svým rozmanitým příchutím přinášejí radost do každodenní ústní hygieny celé rodině.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Biomed, které uvidíte v kategoriích Ústa a zuby, Zubní pasty a Zoubky. Produkt nyní koupíte se slevou 10 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pilulka bazar.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN6000912472
ZnačkaBiomed
Cesta podání  Stomatologicky - na zuby
Forma  Pasta
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Vlastnosti  V těhotenství  Při kojení  BIO  Přírodní
Velikost balení100 g
Věk>6 let
Zubní pasty  Bez fluoru  Přírodní složení  Na citlivé zuby
Příchuť  Hroznové víno
Stav zboží  Poškozený obal
Originální názevII. jakost BIOMED Sensitive zubní pasta 100g