Brita Aluna Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, bílá

Filtrační džbán Brita Aluna Cool v bílé barvě slouží k filtrování vody pomocí …

Zobrazit více

Filtrační džbán Brita Aluna Cool v bílé barvě slouží k filtrování vody pomocí vodních filtrů Brita Maxtra. Balení obsahuje filtrační konvici spolu s 1 vodním filtrem Brita Maxtra+ Pure Performance.

Můžete mít dnes  více info
4ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 15:30
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
459 Kč419 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Brita Aluna Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, bílá
plusBrita Maxtra PRO Hard Water Expert Vodní filtry 4 ks
Ušetříte 40 Kč
Brita Aluna Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, bílá
+ Brita Maxtra PRO Hard Water Expert Vodní filtry 4 ks
1 158 Kč1 118 Kč
Brita Aluna Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, bílá
plusBrita Filtrační konvice Brita Marella 2024, grafit 2.4 l
Ušetříte 90 Kč
Brita Aluna Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, bílá
+ Brita Filtrační konvice Brita Marella 2024, grafit 2.4 l
1 028 Kč938 Kč

Praktická filtrační konvice na vodu v bílém provedení, používá filtr Brita Maxtra+ Pure Performace. Konvici můžete mít připravenou na stole nebo ji umístit do dveří chladničky. Celkový objem konvice je 2,4 l a objem filtrované vody je 1,4 l (objem dna konvice). Díky technologii FlowControl je celý objem horní části konvice o objemu 1 l optimálně přefiltrován během 5 minut. Ergonomická rukojeť pro snadnou manipulaci. Snadné plnění díky odnímatelnému hornímu víčku. Digitální indikátor Brita Memo pro vás sleduje optimální datum výměny filtru.

Popis:

 • Naplnění konvice vodou přes odnímatelné víčko
 • Digitální indikátor, který za vás sleduje optimální datum výměny filtru
 • Unikátní systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro dosažení nejlepších výsledků
 • Celkový objem 2,4 l
 • Kapacita 1,4 l filtrované vody
 • Ideální pro dveře chladničky
 • Možnost mytí v myčce nádobí (kromě víka)
 • Balení obsahuje filtrační konvici Brita Maxtra+ Pure Performance

Jak funguje filtrace vody pomocí filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance?

Filtrovaná voda protéká vstupním otvorem do vnitřního prostoru filtru. Jemné sítko zachycuje hrubé částice - organické nečistoty. Poté se voda dostane do kontaktu se samotnou filtrační směsí, která obsahuje především 2 složky. Pryskyřici, která jako iontoměnič snižuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a pohlcuje těžké kovy (olovo, měď).

Aktivní uhlí - při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dochází k výrazné redukci látek, které negativně ovlivňují chuť a vůni vody, zejména chlóru a pesticidů, které se zachycují na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí (Micro Carbon Pearls). Extra jemná mřížka na spodní straně filtru zabraňuje případnému uvolňování malých částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.
1 litr vody je přefiltrován přibližně za 5 minut.

Výjimečně přírodní technologie

Filtrační technologie filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance je založena na čistě přírodní technologii. Tělo filtru je vyrobeno z plastu, který je bez BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru se skládá z pryskyřičného iontoměniče a mikročástic aktivního uhlí vyrobených z kokosových skořápek.

BRITA Maxtra+ Pure Performance Filters

Vodní filtr Brita Maxtra+ Pure Performance představuje nejpokročilejší technologii filtrování vody od německého výrobce s více než 50letou tradicí a zkušenostmi.

Technologie MicroFlow zajišťuje skutečně skvělou chuť vody. Filtrováním vody pomocí filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance získáte čistší a průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je nejen osvěžující a studená, ale je také ideální pro vaření s návratem k základům. Díky vylepšenému složení filtru nyní ještě účinněji snižuje obsah pesticidů, herbicidů a zbytků léčiv v pitné vodě.

Brita Maxtra+ Pure Performance je vhodná pro všechny filtrační konvice Brita.

Nové složení, vylepšený tvar filtru

Filtrační technologie MicroFlow je založena na použití perliček Micro Carbon Pearls. Tím je zajištěna větší plocha pro kontakt s vodou, a tedy vysoce účinná filtrace vody. Jemnější sítko v horní části filtru pro zachycení organických nečistot a jemnější síťka ve spodní části filtru zabraňují pronikání jemných částic.

Výrobce Brita

BRITA je německá společnost, která se zaměřuje na výrobu filtračních konvic a vodovodních filtrů pro lepší a zdravější vodu v domácnosti.

Příběh společnosti BRITA začíná v Německu v roce 1966, kdy zakladatel Heinz Hankammer nalezl způsob, jak optimalizovat složení vody z vodovodu. Od té doby společnost své technologie na filtraci vody stále vylepšuje a nalézá nové způsoby, jak vodu z vodovodního řadu zbavovat nežádoucích látek a příměsí, které nepříznivě ovlivňují její chuť a vůni. Filtrační systémy vodu navíc zbavují přílišné tvrdosti, a tím dále pozitivně ovlivňují chuť jídel a nápojů, které se z ní připraví.

Technologie filtrování vody je určena všem, kteří sami chtějí rozhodovat o kvalitě vody, kterou poskytují svému tělu. V naší nabídce na webu SANITINO naleznete různé varianty filtračních konvic, včetně náhradních filtračních patron. Dopřejte si skvěle chutnající vodu a díky nižší potřebě plastových jednorázových lahví s balenou vodou podpořte i životní prostředí.

Složení

Materiál: plast bez BPA.

Zkuste také další výrobky značky Brita, které naleznete v kategoriích Filtrační konvice a filtry na vodu, Potraviny, nápoje a Nápoje. Výrobek koupíte se slevou 8 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Filtrační konvice.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN4006387131029
ZnačkaBrita
Vlastnosti  Bez BPA
Země původu  Německo
Certifikáty  TÜV
Barva  Bílá
Objem2.4 l
Originální názevBRITA Aluna Memo bílá
Ke staženíNávod
Dodavatel na trhPotten & Pannen - Staněk s.r.o., Prievozská 6A, Bratislava, 82109, Slovensko