Brita Filtrační konvice Brita Marella 2024, grafit 2.4 l

Filtrační konvice Marella grafitová využívá k filtraci vody nové filtry Brita …

Zobrazit více

Filtrační konvice Marella grafitová využívá k filtraci vody nové filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance. V balení je jeden kus. Konvice má ergonomický úchop, celkový objem konvice je 2,4l, objem filtrované vody 1,4l. Díky odklopnému víčku lze konvici plnit jednou rukou. Konvice je vybavena digitálním indikátorem výměny filtru, který napoví, kdy je správný čas na výměnu filtru. To je potřeba dělat každý měsíc, či po přefiltrování 150l vody. Lze mýt v myčce na nádobí (bez víka). Balení obsahuje detailní návod na použití. Spolehlivá filtrace Brita Perfect Fit při použití filtrů Brita MAxtra+ nebo Maxtra Pro.

Můžete mít dnes  více info
2ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 15:30
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
519 Kč
Cena za 1 l: 237,08 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Brita Filtrační konvice Brita Marella 2024, grafit 2.4 l
plusPhilips Okamžitý filtr na vodu AWP2980WH/58, bílá, 3 l
Brita Filtrační konvice Brita Marella 2024, grafit 2.4 l
+ Philips Okamžitý filtr na vodu AWP2980WH/58, bílá, 3 l
1 508 Kč
Brita Filtrační konvice Brita Marella 2024, grafit 2.4 l
+ Brita Marella Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, modrá
1 088 Kč

Vlastnosti:

 • Objem 2,4 l, kapacita filtrované vody 1,4 l
 • Vhodná do dvířek chladničky
 • Maxtra+ microflow technology pro měkkou, skvěle chutnající vodu
 • Šikovný ukazatel brita memo vám spolehlivě připomene, kdy je na čase vyměnit patronu
 • Praktický design s odklopným víkem umožňuje plnění jednou rukou

Brita Marella Cool Memo

Chcete pít zdravější a chutnější vodu a zároveň šetřit životní prostředí? Brita Marella Cool Memo je špičková filtrační konvice navržená pro vylepšení kvality vody, kterou pijete. S průhledným designem a černým odklopným víkem působí elegantně a hodí se do jakéhokoli prostoru. Konvice je vyrobena z bezpečného plastu bez BPA a má celkový objem 2400 ml, přičemž objem přefiltrované vody dosahuje 1400 ml. S rychlostí přefiltrování 1 litru vody za pouhých 5 minut je to ideální řešení pro okamžitý přístup k čisté vodě.

Aby byla voda vždy čerstvá

Digitální indikátor výměny filtru Brita Memo vám umožňuje sledovat stav filtru. Ten je důležitý pro zachování maximální hygieny a chuti vody. Díky ergonomickému držadlu je manipulace s konvicí jednoduchá a pohodlná. Zvládnete to jednou rukou. Její kompaktní rozměry jsou ideální pro umístění do dveří chladničky a lze ji dokonce mýt v myčce nádobí (s výjimkou víka), což zajišťuje snadnou údržbu.

Špičkový filtr

Srdcem této konvice je špičkový filtr Brita Maxtra PRO Pure, který nabízí komplexní čištění vody. Snižuje její tvrdost a odstraňuje těžké kovy a látky jako chlór, které mohou negativně ovlivňovat její chuť. S technologií MicroFlow zajišťuje čistší, chutnější a svěží vodu bez vodního kamene. Jeden filtr je schopen přefiltrovat až 150 litrů vody nebo vydrží 4 týdny používání.

Vysoké standardy

Konvice vodu filtruje hned ve čtyřech stupních. Odstraní mechanické nečistoty, ionty, těžké kovy a dokonce i pesticid. Voda bude chutnější, bohaté aroma horkých nápojů ještě výraznější a vaše juidla ještě zdravější. Filtr zároveň chrání spotřebiče před usazováním vodního kamene, což může prodloužit jejich životnost a snížit finanční náklady na údržbu. S mezinárodním certifikátem kvality TÜV můžete mít jistotu, že vaše voda je filtrována s vysokými standardy. Balení obsahuje konvici a 1x filtr Brita Maxtra PRO Pure Performance, nové filtry jsou dostupné v široké síti obchodů.

Zkuste také další produkty značky Brita, které uvidíte v kategoriích Filtrační konvice a filtry na vodu, Potraviny, nápoje a Nápoje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Filtrační konvice.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN4006387130961
ZnačkaBrita
Velikost balení2.4 l
Forma  Pomůcka
Vlastnosti  Bez BPA
Certifikáty  TÜV
Barva  Černá
Země původu  Německo
Originální názevBrita Marella 2,4l grafit 2024
Dodavatel na trhPotten & Pannen - Staněk s.r.o., Prievozská 6A, Bratislava, 82109, Slovensko