Brita Marella XL Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, bílá

Velká filtrační konvice Brita Marella XL v bílé barvě používá k filtrování …

Zobrazit více

Velká filtrační konvice Brita Marella XL v bílé barvě používá k filtrování vody vodní filtry Brita Maxtra. Balení obsahuje filtrační konvici spolu s 1 vodním filtrem Brita Maxtra+ Pure Performance.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

3.5
Zákazník doporučuje

50% zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 zákazníci
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x

Moderní a stylová filtrační konvice Brita Marella XL ve větším provedení využívá filtr Brita Maxtra+ Pure Performace. Konvici můžete mít připravenou na stole nebo ji umístit do lednice. Celkový objem konvice je 3,5 litru a objem filtrované vody je 2 litry (objem dna konvice). Celý objem horní části konvice (1,5 l) je přefiltrován během 7 minut.

Připravte se na filtraci vody

Tvarovaná ergonomická rukojeť dobře padne do ruky a usnadňuje manipulaci i s plnou konvicí. Díky výklopnému víku můžete konvici plnit pohodlně jednou rukou. Digitální ukazatel Brita Memo pro vás bude sledovat optimální datum výměny filtru.

Popis:

 • Praktické plnění jednou rukou s odklápěcím víčkem
 • Digitální ukazatel, který za vás bude sledovat datum výměny filtru
 • Unikátní systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro dosažení nejlepších výsledků
 • Celkový objem 3,5 l
 • Kapacita 1,5 l filtrované vody
 • Ideální pro větší domácnosti
 • Možnost mytí v myčce nádobí (kromě víka)
 • Balení obsahuje filtrační konvici Brita Maxtra+ Pure Performance

Jak funguje filtrace vody pomocí filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance?

Filtrovaná voda protéká vstupním otvorem do vnitřního prostoru filtru. Jemné sítko zachycuje hrubé částice - organické nečistoty. Poté se voda dostane do kontaktu se samotnou filtrační směsí, která obsahuje především 2 složky. Pryskyřici, která jako iontoměnič snižuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a pohlcuje těžké kovy (olovo, měď).
Aktivní uhlí - při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dochází k výrazné redukci látek, které negativně ovlivňují chuť a vůni vody, zejména chlóru a pesticidů, které se zachycují na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí (Micro Carbon Pearls). Extra jemná síťka na dně filtru zabraňuje případnému uvolnění malých částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.
1,5 litru vody je přefiltrováno přibližně za 7 minut.

Výjimečně přírodní technologie

Filtrační technologie filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance je založena na čistě přírodní technologii. Tělo filtru je vyrobeno z plastu, který je bez BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru se skládá z pryskyřičného iontoměniče a mikročástic aktivního uhlí vyrobených z kokosových skořápek.

BRITA Maxtra+ Pure Performance Filters

Vodní filtr Brita Maxtra+ Pure Performance představuje nejpokročilejší technologii filtrování vody od německého výrobce s více než 50letou tradicí a zkušenostmi.

Technologie MicroFlow zajišťuje skutečně skvělou chuť vody. Filtrováním vody pomocí filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance získáte čistší a průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je nejen osvěžující studená, ale je stejně ideální i pro vaření s návratem k základům. Díky vylepšenému složení filtru nyní ještě účinněji snižuje obsah pesticidů, herbicidů a zbytků léčiv v pitné vodě.

Brita Maxtra+ Pure Performance je vhodná pro všechny filtrační konvice Brita.

Nové složení, vylepšený tvar filtru

Filtrační technologie MicroFlow je založena na použití perliček Micro Carbon Pearls. To zajišťuje větší plochu pro kontakt s vodou, a tím i vysoce účinnou filtraci vody. Jemnější sítko v horní části filtru pro zachycení organických nečistot a jemnější síťka ve spodní části filtru zabraňují pronikání jemných částic.

Výrobce Brita

BRITA je německá společnost, která se zaměřuje na výrobu filtračních konvic a vodovodních filtrů pro lepší a zdravější vodu v domácnosti.

Příběh společnosti BRITA začíná v Německu v roce 1966, kdy zakladatel Heinz Hankammer nalezl způsob, jak optimalizovat složení vody z vodovodu. Od té doby společnost své technologie na filtraci vody stále vylepšuje a nalézá nové způsoby, jak vodu z vodovodního řadu zbavovat nežádoucích látek a příměsí, které nepříznivě ovlivňují její chuť a vůni. Filtrační systémy vodu navíc zbavují přílišné tvrdosti, a tím dále pozitivně ovlivňují chuť jídel a nápojů, které se z ní připraví.

Technologie filtrování vody je určena všem, kteří sami chtějí rozhodovat o kvalitě vody, kterou poskytují svému tělu. V naší nabídce na webu SANITINO naleznete různé varianty filtračních konvic, včetně náhradních filtračních patron. Dopřejte si skvěle chutnající vodu a díky nižší potřebě plastových jednorázových lahví s balenou vodou podpořte i životní prostředí.

Složení

Materiál: plast (bez BPA).

Vyzkoušejte také další výrobky značky Brita, které uvidíte v kategoriích Filtrační konvice a filtry na vodu, Potraviny, nápoje a Nápoje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Filtrační konvice.

EAN4006387130862
ZnačkaBrita
Vlastnosti  Bez BPA
Certifikáty  TÜV
Země původu  Německo
Barva  Bílá
Objem3.5 l
Originální názevBRITA Marella XL Memo MX+ bílá
Ke staženíNávod
Dodavatel na trhPotten & Pannen - Staněk s.r.o., Prievozská 6A, Bratislava, 82109, Slovensko