Pilulka Auto

C vitamin 60mg Ferda Mix 35g

Cena: 80 Kč Skladem 1-5 ks

C vitamin 60mg Ferda Mix 35g si přes nás též můžete rezervovat v 25 lékárnách po celé ČR a následně přijít s jistotou, že ho pro vás máme připravené. Nebo vám ho rádi zašleme až domů po celé ČR.

C vitamin 60mg Ferda Mix 35g si můžete také rezervovat v těchto lékárnách

  • Pilulka Lékárna Vimperk, Vimperk, Krátká 554

  • Pilulka Lékárna Mělník, Mělník, Pražská 532/25

  • Pilulka Lékárna Brno, Brno, Tkalcovská 869/1

  • Pilulka Lékárna Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Růžová 41

  • Pilulka Lékárna Poděbrady, Poděbrady, Náměstí T. G. Masaryka 796

  • Pilulka Lékárna Trutnov Palackého, Trutnov, Palackého 201

  • Pilulka Lékárna Trutnov Česká, Trutnov, Česká 190

  • Pilulka Lékárna Hradec Králové, Hradec Králové, Štefánikova 454/28a

  • Pilulka Lékárna Český Brod, Český Brod, Žižkova 282

  • Pilulka Lékárna Prachatice, Prachatice, Nám.Přátelství 665

  • Pilulka Lékárna Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí, Strunkovice nad Blanicí 86

  • Pilulka Lékárna Komunardů, Praha 7, Komunardů 16

  • Pilulka Lékárna Vinohradská, Praha 2, Vinohradská 24

  • Pilulka Lékárna České Budějovice, České Budějovice, Lannova tř. 87/43

  • Pilulka Lékárna Ledenice, Ledenice, Náměstí 86

  • Pilulka Lékarna Jihlava, Jihlava, Kollárova 19

  • Pilulka Lékárna Želivského, Praha 3, Vinohradská 196

  • Pilulka Lékarna Šumperk, Šumperk, Slovanská 281/22

  • Pilulka Lékárna Moravská Třebová, Moravská Třebová, Náměstí T. G. Masaryka 33/27

  • Pilulka Lékárna U Jindřicha, Praha 1, Senovážné náměstí 28

  • Pilulka Adamova lékárna, Praha 1, Václavské náměstí 775/8

  • Pilulka Lékárna Aš, Aš, Hlavní 247/35

  • Pilulka Lékárna Český Těšín, Český Těšín, Moskevská 172/13

  • Pilulka Lékárna Hradec Králové, K.H.Máchy, Hradec Králové, Karla Hynka Máchy 637/2

  • Pilulka Lékárna Lidická, Praha 5, Lidická 798/19

Rádi Vám pomůžeme.


Informujte se na našem
oddělení péče o zákazníky:

222 703 000 Po - Pá:8:00 - 18:00

 • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
 • Odborná online pomoc
 • Odběrná místa po celé ČR
 • Expresní doručení Pilulka Auto
 • Pilulka Klub - za každý nákup odměna

Popis výrobku

C vitamin 60mg Ferda Mix 35g

C vitamin 60mg Ferda Mix vhodně doplňuje přírodní zdroje vitaminu C. Vhodné i pro diabetiky a celiaky. Výrobek neobsahuje konzervační látky a syntetická barviva Se zdravými zuby proti chřipce Unikátní komplex vitaminu C a dalších aktivních látek pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých a jejich zdraví.  Nezatěžuje organizmus, bez cukru a aspartamu, mix ovocných chutí, s xylitolem proti zubnímu kazu a pro ústní hygienu.  

SUKRALÓZA
SLADIDLO PŘÍRODNÍHO PŮVODU.
SUKRALÓZA je zcela bez kalorií.
SUKRALÓZA nezpůsobuje zubní kaz.
SUKRALÓZA nemá žádné vedlejší účinky.
SUKRALÓZA je vhodná pro děti, těhotné ženy i diabetiky (neovlivňuje hladinu inzulinu v krvi).
 
XYLITOL
SLADIDLO PŘÍRODNÍHO PŮVODU.
XYLITOL upravuje pH v ústní dutině a tím zabraňuje tvorbě zubního kazu.
XYLITOL chrání hltan a ústní dutinu.
Mikrobiální účinek XYLITOLU je založen na jeho schopnosti proniknout do bakteriální buňky, která následně hyne.
XYLITOL nemá žádné vedlejší účinky.
XYLITOL vhodný pro celou rodinu i diabetiky.
XYLITOL v ústech vyvolává příjemný chladivý efekt.
 
„Vitamin C je nejznámější a nejrozšířenější ze všech vitaminů. Vhodně doplněný důležitými biologicky aktivními látkami představuje tento časem prověřený ochránce našeho zdraví, moderní ochranu organizmu člověka 21 století .“
 
V období růstu a dospívání je optimální přívod nutričních faktorů velmi významný, protože ovlivňuje nejen vlastní vývoj dítěte, ale také jeho vztah k výživě. Děti navštěvující kolektivní zařízení se zde více setkávají s různými infekcemi (zvláště infekcemi respiračními) a v závislosti na stavu svého imunitního systému jim podléhají nebo naopak odolávají. Správná funkce imunitního systému organizmu je mimo jiné závislá i na výživě, zejména na dostatečném příjmu všech požadovaných nutričních faktorů (tj. vitaminů, minerálních a dalších biologicky aktivních látek). V dětství a období dospívání prochází organizmus důležitými fázemi psychomotorického vývoje, postupuje vývoj kostry a dotváří se imunitní systém. Odpovídající skladba výživy je důležitá i pro psychický vývoj a schopnost dítěte učit se. (Dnes je již prokázán vliv správné stravy na školní prospěch.) Případné nedostatky ve výživě se mohou projevit negativně při vývoji zdravotního stavu jedince i v dalších obdobích života, tedy v dospělosti.
 
Doplňky stravy ve vhodné formě jsou tedy cenné všude tam, kde je nedostatečný, nebo porušený příjem vitaminů z přirozených zdrojů. Doplňky stravy je vhodné užívat pravidelně i dlouhodobě, ale jejich význam pronikavě vzrůstá při zátěži organizmu. Jedná se nejen o fyzickou zátěž, ale především o zátěžové podmínky (zhoršené životní prostředí, městský smog, alergeny, pasivní kouření a pod.). Doplňky stravy jsou nezbytné pro preventivní ochranu organizmu a posílení imunitních systémů.
 
C – Vitamin Ferda Mix je směs čtyř druhů tablet. Základ tvoří vždy vitamin C v množství 60 mg, tedy 100% doporučené denní dávky. Každá z příchutí je obohacena o specifické, zdraví prospěšné a společeně působící biologicky aktivní látky. Skladba tablet jednotlivých příchutí odpovídá požadavkům na výživu dětí a je nezbytná pro jejich zdravý vývoj.
 
Skladba jednotlivých tablet dle příchutí.
- Příchuť Hruška = vitamin C+ antioxidační komplex
 
Antioxidační vitaminy a stopový prvek selen chrání organizmus před poškozením volnými radikály. Volné radikály jsou reaktivní látky, které přijímáme z vnějšího prostředí ale také vznikají během metabolismu v organismu. Tyto látky poškozují buněčné membrány a tím závažně poškozují zdraví nejen dospělých, ale zejména dětí. Riziko negativního působení volných radikálů se zvyšuje pobytem v znečištěném prostředí (prach, smog), ale i pobytem dětí v zakouřeném prostředí. Riziko se zvyšuje u všech osob, které vykonávají jakoukoli zvýšenou aktivitu. Tedy nejen u vrcholových a rekreačních sportovců, ale i u dětí. Z výše uvedených faktů je tedy zřejmé, že je velice žádoucí, aby každý z nás měl dlouhodobý a dostatečný přísun antioxidačních látek, které volné radikály neutralizují. Odměnou za podporu našeho imunitního systému nám bude snížení nemocnosti, zkrácená doba a lehký průběh mnoha chorob - především respiračních, ale i eliminace mnohem závažnějších poškození tkání a buněk našeho organizmu
 
C – vitamin Ferda Mix  příchuť hruška využívá mimořádné antioxidační (detoxikační) vlastnosti vitaminu C, vitaminu E a stopového prvku selenu.
 
Antioxidační vlastnosti těchto tří látek mají při synergickém (společném) působení vliv na ochranu našich buněk, a to zejména na jejich velmi důležitou součást – na genetickou informaci. Antioxidační účinky tohoto komplexu tak významně snižují například riziko vzniku nádorových onemocnění. Před nežádoucí oxidací chrání i částice krevního cholesterolu. Brání tak i rozvoji aterosklerotického postižení tepen (ucpání tepen v důsledku ukládání tuků do cévní stěny).
 
- Příchuť MALINA = vitamin C+ aktivní střevní mikroflóra
 
Mikroflóra trávícího traktu se utváří od narození k dospělosti a představuje ideální rovnovážný systém. Rovnováha mezi jednotlivými druhy bakterií je křehká a může být narušena při léčbě (např.antibiotiky), ovlivňuje ji stres, strava s nedostatkem vlákniny a mnoho dalších faktorů.
 
C – vitamin Ferda Mix, příchuť malina obsahuje ideální množství laktogenní mikroflóry.
 
Vitamin C je zde doplněn Inulinem (extraktem z kořene čekanky) a laktrogenními kulturami Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum. Inulin je znám jako významná potravinová složka, tzv. bifidoaktivátor. Slouží jako potrava pro přátelské bakterie v našich střevech. Inulin obsahuje složité cukry sloužící jako ideální zdroj energie pro miliardy těchto přátelských střevních bakterií. Tím je zvýhodňuje v konkurenčním „boji“ s jinými, často škodlivými, patogenními střevními bakteriemi.
 
Inulin podporuje růst a dělení přátelských střevních bakterií a nepřímo tak brání nežádoucímu pomnožení ostatních (nepřátelských, patogenních) bakterií. Tento účinek se nazývá probiotické působení. Jeho důsledkem je zlepšení činnosti střeva a posílení imunitního systému. Díky tomuto působení je střevo také chráněno před vznikem zánětů i nádorovým postižením. Mimo to tato přírodní probiotika neustále podporují akceschopnost a všestrannost našeho obranného systému, a tak nepřímo chrání organizmus před mnoha infekčními chorobami.
 
- Příchuť Pomeranč = vitamin C+ kostitvorné minerály
 
V období růstu a dospívání se zvyšují potřeby organizmu na energii a látky, potřebné k procesu tvorby nových tkání. Ve věku povinné školní docházky přetrvává problém dostatečného zásobení organizmu vápníkem. V mládí se organizmus vyvíjí a roste. S tím souvisí i vývoj a růst kostry. Stavební hmotu kostí tvoří v převážné většině vápník. Základ správné kostitvorby si pro celý život budujeme v mládí. Vzniklé problémy a nedostatky je třeba odstranit včas. Platí totiž, že problémy kostitvorby zapříčiněné nedostatkem vápníku se po 23. roku již nepodaří odstranit. To je hlavní důvod proč je zásobení vápníkem (spolu s vitaminem C, fosforem a hořčíkem) v dospívání tak důležité.
 
C – vitamin Ferda Mix , příchuť pomeranč obsahuje kromě vitaminu C základní kostitvorné minerální látky - vápník, fosfor a hořčík. Vitamin C má nezastupitelný význam při syntéze kolagenu v pojivové tkáni a při přeměně některých aminokyselin. Tato vlastnost vitaminu C je ve výrobku podpořena přídavkem vápníku a hořčíku. Vápník podporuje vstřebávání železa, je nezbytný ke stavbě kostí a zubů, podporuje funkci nervové soustavy. V případě jeho dlouhodobého nedostatku se vápník uvolňuje z kostí, což vede ke kalcifikaci (řídnutí - měknutí) kostí. Nedostatek vápníku způsobuje osteoporózu kostí stejně, jako kazivost zubů. Vápník společně s  fosforem naopak zajišťuje optimální mineralizaci kostí a tím i jejich pevnost. V období růstu je nezbytný, protože pomáhá k jejich vývoji, růstu a pevnosti. Hořčík se v našem těle vyskytuje hlavně v kostech, kde spolu s vápníkem a fosforem tvoří základ kostní hmoty. Je to právě hořčík, který pomáhá udržovat tvrdou zubní sklovinu a odolnost zubů proti kazivosti. Pro správné působení těchto minerálních látek v našem organizmu je zejména důležitý jejich vzájemný poměr (dva díly vápníku ku jednomu dílu hořčíku). To znamená, že pokud zvýšíme-li příjem vápníku měli bychom současně zvýšit i příjem hořčíku.
 
- Příchuť VIŠEŇ = vitamin C+ účinné rostlinné flavonoidy
 
V přírodě se vitamin C nevyskytuje samostatně. Vždy je doprovázen flavonoidy. Je prokázáno, že flavonoidy významně zvyšují účinnost a působení vitaminu C. Jsou pokládány za účinné antikarcinogenní látky, které jsou účinné i pro prevenci srdečně cévních chorob a také pro zlepšení činnosti mozku, paměti a mentálních výkonů. Současně také účinně zpomalují stárnutí mozku.
 
C – vitamin Ferda Mix , příchuť višeň obsahuje tři typy rostlinných flavonoidů.
 
Prvním z nich jsou Flavonoglykosidy (flavonoidy Ginkgo biloba - Jinanu dvojlaločného).
 
Správná funkce většiny tkání našeho těla je podmíněna jejich dostatečným prokrvením. Extrakt z Ginkgo biloba zlepšuje prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Napomáhá při zlepšování paměti, schopnosti soustředění a dalších rozumových funkcí. Pro svoji podporu mentálních funkcí je vhodným pomocníkem při náročném studiu. Tento flavonoid také zlepšuje prokrvení periferních oblastí těla. Zajišťuje tak tkáním vydatnější přísun živin a možnost odplavení škodlivých látek. Současně eliminuje faktor tzv. studených nohou (rukou). Pro starší generaci je extrakt Ginkgo biloba zvláště významný v boji proti postupnému snižování intelektuálních schopností spojených se stárnutím.
 
Druhým z nich jsou Polyfenoly (flavonoidy zeleného čaje). Flavonoidy zeleného čaje pomáhají chránit velmi důležité součásti našich buněk – genetickou informaci. Významně tak snižují například riziko vzniku nádorových onemocnění. Před nežádoucí oxidací chrání i částice krevního cholesterolu. Brání tak i rozvoji aterosklerotického postižení tepen (ucpání v důsledku ukládání tuků do cévní stěny). Zelený čaj působí blahodárně na mnoha úrovních našeho těla. Třísloviny podporují tvorbu žaludečních šťáv a napomáhají tak trávení i zpracovávání potravy. Zajišťují lepší prokrvení orgánů a stimulaci nervového systému. Díky vysokému obsahu minerálů, např. fluoru, působí dokonce i proti vzniku zubního kazu.
 
Třetí je Resveratrol (flavonoid červeného hroznového vína). Tento flavonoid má antioxidační vlastnosti, působí proti zhoubnému nádorovému bujení a podílí se na prevenci vzniku onemocnění srdce a cév.
 
Obsah potravinových doplňků v 1 tabletě podle druhu:
Rozpustná vlákna inulin 2 60,00 mg
Vitamin C 1,2,3,4 60,00 mg / 100% DDD/ODD*
Extrakt zeleného čaje + vinné flavonoidy 4 1,90 mg
Ginkgo Biloba 4 1,00 mg
Vitamin E 1 (α-TE) 1,20 mg / 12% DDD/ODD*
Glukonát hořečnatý 3 0,70 mg
Glukonát vápenatý 3 0,47 mg
Selen 1 4,00 μg
Lactotobacillus acidophilus 2 5,00 mg
Bifidobakterium bifidum 2 5,00 mg
* %doporučené denní dávky / * %odporůčanej dennej dávky
Podle příchuti: 1)pomeranč, 2)malina, 3)hruška, 4)višeň
 
Dávkování:
- Podle chuti, obvykle 4 tablety denně.

Zobrazit více informacíZobrazit méně informací

Doplňující informace

EAN: 8595226400564
Léková forma: Tableta
Dodavatel na trh: RAPETO
Výrobce: RAPETO

Hodnocení

Vložit nový komentář

: *

:

1 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

222 703 000 Po - Pá 8:00 - 18:00

Košík:

0 ks za 0 Kč

Nakupte zboží ještě za 999 Kč a dopravu máte zdarma!
Podívejte se na naše cenové trháky

Zobrazit košík

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím