CICATRIX je speciální krém, který redukuje jizvy vzniklé po chirurgických zákrocích, po různých nehodách vzniklých mechanickým nebo chemickým poškozením, je vhodný také na popáleniny, poranění …

Zobrazit více

CICATRIX je speciální krém, který redukuje jizvy vzniklé po chirurgických zákrocích, po různých nehodách vzniklých mechanickým nebo chemickým poškozením, je vhodný také na popáleniny, poranění způsobená mrazem, na jizvy po akné a na strie.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

CICATRIX je speciální krém, který redukuje jizvy vzniklé po chirurgických zákrocích, po různých nehodách vzniklých mechanickým nebo chemickým poškozením, je vhodný také na popáleniny, poranění způsobená mrazem, na jizvy po akné a na strie. CICATRIX redukuje i staré jizvy.

CICATRIX je účinný díky součinnosti dvou přírodních složek, Centella asiatica a Pinus sylvestris, posílených metodou molekulární aktivace.

Použití: Postižené místo očistěte a vysušte. Následně aplikujte tenkou vrstvu krému a masírujte postižené místo podle pokynů v přívalovém letáku. Aplikaci je třeba opakovat minimálně 2x denně po dobu jednoho měsíce nebo do vymizení jizvy.

Upozornění: Nepoužívejte na otevřené rány. Dbejte, aby se přípravek nedostal do očí.

Určeno pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Cicatrix, které jsou v kategoriích Jizvy, kožní útvary, Kosmetika a Strie a celulitida. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Jizvy, kožní útvary.

EAN8470000593116
ZnačkaCicatrix
Velikost balení50 ml
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Krém
Pro  Pro dospělé
Na co je  Na popáleniny  Na jizvy  Na strie  Na akné
Vlastnosti  Regenerační
Originální názevCicatrix 50ml