Čistá domácnost

Protože v posledních trávíme doma více času, než jsme si kdy mohli představit, je důležité si to doma udělat pěkné. Každodenní úklid domácnosti by tak měl být pro každého samozřejmostí. Víte, na co si dát při úklidu pozor a jak ho zvládnout levou zadní?

dezinfikujte

Dezinfikujte

V dnešní době se bez dezinfekce neobejdeme. Zbavovat domácnost bakterií a virů je důležité, i když nejsme zrovna nemocní. A na jaké povrchy se zaměřit? Pozor si dejte na místa, kterých se denně dotýkáme – jsou to vypínače, kohoutky na umyvadle a kliky.

Dezinfekce kůže

 

Dezinfekce domácnosti

 

Cif krém green 500 ml

Cif krém green 500 ml

Můžete mít dnes
Savo Original 1.2 l

Savo Original 1.2 l

Můžete mít dnes

Dezinfekce prádla a ostatního

 

Víte, co všechno létá ve vzduchu?

Důvodů k pořízení čističky je hned několik. Všudypřítomný smog, prach, kouř, alergeny a spoustu dalších nečistot neustále poletují kolem nás a mohou nám vyvolat zdravotní obtíže. Proto se vyplatí investovat do čističky vzduchu, která zachytí až 96 % polétavých částic. Žít zdravě nestačí, věnujte pozornost i tomu, co dýcháte!

Čistička vzduchu

TrueLife Air Purifier P3 WiFi

Můžete mít dnes

TrueLife Air Purifier P5 WiFi

Můžete mít dnes
3 999 Kč

Aeno Čistička vzduchu AP2S

Můžete mít dnes
4 990 Kč
4 190 Kč

TrueLife Air Purifier P7 WiFi

Můžete mít dnes
5 999 Kč
Leitz Trusens
Úklid
Difuzér

Objevte esenciální oleje

Vůně dělá domov. A esenciální oleje vám mohou pomoci v boji proti virům a bakteriím. Jejich používání je snadné – stačí smíchat pár kapek oleje s vodou a použít aromalampu. Na dezinfekci vzduchu pak můžete použít například Tea Tree olej, olej z citrónové trávy či grapefruitový olej.

Nezapomínejte na přehlížená místa

Jak často umýváte kliky či vypínače? A jak často čistíte klávesnici, myš, mobilní telefon nebo notebook? Toto jsou předměty, kterých se dennodenně dotýkáme, a přesto je při úklidu přehlížíme. Nedělejte tuto chybu!

Nezapomínejte na přehlížená místa
Koupelna

Věnujte pozornost koupelně

Když se řekne koupelna, všem se vybaví místo, které je určeno k osobní hygieně a krášlení se. Bohužel právě koupelna je často jedním z nejšpinavějších míst v našem domově. Vanu a umyvadlo se vyplatí umývat minimálně jednou týdně. Na usazený vodní kámen můžete použít obyčejnou octovou vodu s kapkou citrónu. Vyzkoušejte a uvidíte, že obyčejný ocet umí hotové zázraky.

Tahák