Dětské tříkolky - Tyrkysová (0 produktů)

S tímto pomocníkem si děti užijí spoustu zábavy i cvičení. Jízda na tříkolce nebo kole je téměř nezbytnou součástí dospívání. Dětská tříkolka je výborným pomocníkem, který působí příznivě na rozvoj motorických a kognitivních schopností. Zlepšuje …

Zobrazit více

S tímto pomocníkem si děti užijí spoustu zábavy i cvičení. Jízda na tříkolce nebo kole je téměř nezbytnou součástí dospívání. Dětská tříkolka je výborným pomocníkem, který působí příznivě na rozvoj motorických a kognitivních schopností. Zlepšuje koordinaci, balanc a posiluje svaly dítěte. Poskytuje pocit nezávislosti a pomáhá budovat sebedůvěru. Tříkolka se odlišuje od kola (kromě počtu kol) zejména tím, že její těžiště bývá nižší a má větší kola. Díky tomu je vhodnější pro malé děti, které ještě nezvládají dobře balancovat.

Od jakého věku lze používat dětskou tříkolku?

Pro různé věkové kategorie jsou vhodné různé typy. Dětské tříkolky s vodící tyčí jsou vhodné již pro děti od 9 měsíců. Jedná se o modely vybavené speciálními funkcemi jako jsou pětibodové pásy a opěrky na nohy, které udrží vaše dítě pohodlně na místě. Díky tříkolce s rukojetí můžete svého prcka tlačit a vést, zatímco je bezpečně usazen. U mnoha modelů jde o dětské tříkolky 3 v 1 nebo dokonce 5 v 1. Přibývajícím věkem můžete měnit variace tříkolky – například na odrážedlo nebo běžnou tříkolku s pedály, která je vhodná pro děti od 2 let.

Tipy pro rodiče při používání tříkolek u dětí

  • Vyberte tříkolku podle věku a schopností dítěte.

  • Čím má tříkolka těžiště nižší a čím má větší kolečka, tím je stabilnější a bezpečnější.
  • Ujistěte se, že má váš prcek vždy nasazenou dobře padnoucí cyklistickou přilbu.
  • Ujistěte se, že má vaše dítě obuté boty s uzavřenou špičkou.
  • Je ideální, aby se děti naučily jezdit v bezpečném prostředí pod vaším dohledem.

Prohlédněte si u nás i další dětská vozítka, u kterých najdete i stylové přilby, aby váš prcek mohl jezdit bezpečně.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Toyz, Trybike a Baby Mix. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Trybike Trike Kit Černá.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Kategorii Dětské tříkolky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské tříkolky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské tříkolky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.