Ecover Tekutý prací prostředek koncentrovaný 5 l

Ekologický tekutý prací prostředek Ecover. Prádlo účinně vypere a krásně …

Zobrazit více

Ekologický tekutý prací prostředek Ecover. Prádlo účinně vypere a krásně provoní. Vhodný i pro citlivější pokožku. Větší balení je výhodné i pro vaši peněženku.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Přírodní Přírodní
Veganské Veganské
EKO EKO
EcocertEcocert

Koncentrovaný tekutý prací prostředek Ecover vypere barevné i bílé prádlo. Pere efektivně i při nižších teplotách. Prací prostředek účinně vypere odolnou špínu a skvrny různého druhu už při 30 °C a přitom zachová zářivé barvy vašeho oblečení. S tekutým pracím prostředkem od ECOVERU šetříte energii, peníze a samozřejmě i planetu Zemi.

Vlastnosti:

 • Vyrobený na rostlinné a minerální bázi
 • Neobsahuje ropné složky ani optické zjasňovače, chemikálie, které odrážejí světlo, a je proto vhodný i pro velmi citlivou pokožku
 • Je biodegradabilní a není testovaný na zvířatech
 • Je balený ve 100% recyklovatelných obalech včetně uzávěrů a může se pochlubit přísnou certifikací Ecocert

Certifikát EcoCert

Tento certifikát není u produktů příliš běžný a není jednoduché ho získat. Standardy, které je potřeba splnit, byly záměrně stanoveny velmi vysoko. Týkají se nejen složení, ale i výrobního a distribučního procesu. Je vyžadována také velká transparentnost výrobců vůči zákazníkům.

O společnosti

Ecover je jednou z nejpopulárnějších značek ekologické drogerie. Produkty Ecover jsou vyrobené na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální. Ecover netestuje produkty na zvířatech a produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Společnost byla oceněna OSN za mimořádně ekologický provoz.

Frans Bogaerts založil firmu Ecover se svými spolupracovníky v roce 1979. Jejich prvním výrobkem byl prací prášek a časem vyvinuli prostředky do celé domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickou továrnu v Malle v Belgii. Hlavním cílem firmy je údržba domácnosti s šetrností vůči životnímu prostředí.

Upozornění

 • Způsobuje vážné poškození očí
 • Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku
 • Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování
 • Okamžitě volejte lékaře, toxikologické informační středisko

Složení

5-<15% aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15% neiontové povrchově aktivní látky, 5-<15% mýdlo, parfémy, Linalool, Limonene. Alkoholy, C12-14, ethoxylované, sírová kyselina, mono -C12-14-alkylestery, sodné soli.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Ecover, které naleznete v kategoriích Přírodní prostředky na praní, Drogerie a Přírodní drogerie. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Přírodní prací gely.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN5412533404982
ZnačkaEcover
Velikost balení5 l
Forma  Tekutina
Vlastnosti  100% recyklovatelná nádoba  EKO  Sensitive  Vegan  Přírodní  Netestované na zvířatech
Certifikáty  Ecocert
Podle typu prádla  Bílé  Barevné
Počet pracích dávek100
Originální názevECOVER tekutý prací prostředek koncentrovaný 5 l ECOCERT