Feromony pro ženy (4 produktů)

Co to tu tak zavonělo? Ach tak, to je naše kategorie feromonů pro ženy a dámských parfémů. Jistě, že jste svůdná a okouzlující i bez tohoto tekutého štěstí. Malá kapka feromonů, podtrhujících přirozenou přitažlivost, ale ještě nikomu neuškodila. Ba …

Zobrazit více

Co to tu tak zavonělo? Ach tak, to je naše kategorie feromonů pro ženy a dámských parfémů. Jistě, že jste svůdná a okouzlující i bez tohoto tekutého štěstí. Malá kapka feromonů, podtrhujících přirozenou přitažlivost, ale ještě nikomu neuškodila. Ba naopak. Vyzkoušejte působivou sílu této magie, která vyšle jasný signál vašemu protějšku. Díky speciálně namíchaným feromonům se budete cítit ve svém těle nadmíru příjemně. 

Na Pilulce pořídíte feromony v podobě parfémů nebo čisté feromony, které lze hravě kombinovat s vaší oblíbenou vůní. Aplikují se na krk, jinou část vašeho těla nebo na oblečení.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Loovara Feromonový fluid - Get Him 50 ml. Zákazníci nejlépe hodnotí značky Christine Nr. 3, Cobeco a Loovara.

Feromony pro ženy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Feromony pro ženy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Feromony pro ženy lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: Cobeco Feromonový parfém dámský 15 ml
4.3 / 16x
dobré, ale znovu bych nekoupila

Podívejte se na produkty z kategorie Feromony pro ženy seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Feromony pro ženy jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Feromony pro ženy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.