Fypryst Spot-on pro kočky 0.5 ml

Fypryst 50 mg spot-on pro kočky je přípravek proti ektoparazitům ve formě …

 Zobrazit více

Fypryst 50 mg spot-on pro kočky je přípravek proti ektoparazitům ve formě pipetky k aplikaci na kůži. Přípravek má přetrvávající účinnost proti napadení blechami po dobu pěti týdnů a proti klíšťatům po dobu až 2 týdnů, v závislosti na síle zamoření prostředí.

Můžete mít v pondělí 2. 10.  více info
4ks skladem
V Pilulka Boxu již v pondělí 2. 10. od 11:00
Pilulka Expresem již v pondělí 2. 10. od 09:00
149 Kč
Cena za 10 ml: 2 980,00 Kč
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Nakupujte společně
Fypryst Spot-on pro kočky 0.5 ml
Hodnocení produktu 4.7
plusStopangin orální sprej 30 ml
Hodnocení produktu 5
Fypryst Spot-on pro kočky 0.5 ml
+ Stopangin orální sprej 30 ml
308 Kč
Fypryst Spot-on pro kočky 0.5 ml
Hodnocení produktu 4.7
plusCanesten GYN 1 den, vaginální tableta 1 tablet
Hodnocení produktu 4.6
Fypryst Spot-on pro kočky 0.5 ml
+ Canesten GYN 1 den, vaginální tableta 1 tablet
498 Kč
4.7
Zákazník doporučuje

93% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 29 zákazníků
Napsat hodnocení
5
27x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Spolehlivost
93%
Rychlost nástupu účinku
98%
Doba účinku
90%
 Fypryst 50 mg roztok pro nakapání na kůži

Máte problém s blechami, všenkami nebo klíšťaty?

Chraňte svého domácího mazlíčka přípravkem FYPRYST. Snadné použití díky pipetě pro léčbu napadení klíšťaty, všenkami nebo blechami. Vyzkoušejte FYPRYST, Spot-on řešení od společnosti Krka.

Fypryst 50 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro kočky, 1 pipeta je určen pro léčbu a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) u koček.

Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Prevence a léčba napadení všenkami u koček.

Léčba a prevence při napadení

Blechami

Klíšťaty

Všenkami

Jednoduchá aplikace do jediného místa

Dnes si majitelé koček mohou vybrat z rozsáhlého spektra přípravků určených k prevenci a eradikaci napadení blechami, klíšťaty nebo jinými vnějšími parazity. Tyto přípravky jsou k dispozici v různých lékových formách – jako spreje, insekticidní obojky, šampony, tablety a jako „spot-on“ kapky, které se nanášejí na kůži. Spot-on přípravky jsou nejmodernější metodou vnější ochrany proti parazitům.

Mezi majiteli zvířat jsou nejpopulárnější, jelikož jednoduchá aplikace do jediného místa – na krk zvířete – zaručí měsíc ochrany před parazity.

Fypryst 50 mg roztok

Hodnocení zákazníků

Ilona L.

Výborná ochrana proti bleškám. Nedráždí kůži. Kočičák snáší výborně

Lenka G.

Používám jej už po několikáté a vždy bez chyby.

Fypryst 50 mg roztok

Způsob podání

Vyjměte jednodávkovou pipetu z třívrstevného sáčku. Držte pipetu svisle a krouživým pohybem sejměte čepičku. Čepičku otočte a nasaďte ji opačným koncem na pipetu. Tlačte a točte čepičkou, abyste promáčkli její plombu, poté čepičku z pipety sejměte. Rozhrňte srst zvířete v oblasti mezi lopatkami tak, že je viditelná kůže. Přiložte hrot jednodávkové pipety na kůži a několikrát pipetu stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil na kůži. Jedna dávka zajistí ochranu proti napadení blechami po dobu až 5 týdnů. Přípravek je účinný proti klíšťatům po dobu 2 týdnů. Vzhledem k absenci studií týkajících se bezpečnosti přípravku je minimální interval mezi aplikacemi 4 týdny.

Léčba a prevence proti blechám a klíšťatům
FYPRYST - léčba a prevence proti blechám a klíšťatům

Pokyny pro správné podání

Vyhněte se kontaktu přípravku s očima zvířete. Je důležité zajistit, aby byl přípravek aplikován na místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat. Nejsou k dispozici žádné údaje o vlivu koupání/šamponování koček na účinnost přípravku. Nicméně na základě informací týkajících se účinnosti u psů, kteří byli po 2 dnech od aplikace přípravku myti šamponem, se koupání koček během dvou dnů po aplikaci přípravku nedoporučuje. Může dojít k uchycení jednotlivých klíšťat. Z tohoto důvodu nelze zcela vyloučit přenos infekčních chorob klíšťaty, pokud jsou podmínky nepříznivé. Zpravidla jsou klíšťata usmrcena a odpadnou z hostitele během 24 až 48 hod. po napadení, aniž by se nasála krve. Po aplikaci nelze vyloučit uchycení jednotlivých klíšťat. Proto se při aplikaci doporučuje odstranění klíšťat již na kočce přítomných, aby se zabránilo jejich uchycení a přisátí. Blechy z domácích zvířat často napadají zvířecí přepravky, místa, kde zvíře spí a obvykle odpočívá, jako jsou koberce a domácí vybavení, které je třeba v případě masivního napadení a na začátku ochranných opatření pravidelně ošetřovat vhodnými insekticidy a čistit pomocí vysavače. Přípravek Fypryst spot-on může být aplikován chovným a březím kočkám a kočkám v laktaci

Zkuste také další výrobky značky Fypryst, které jsou v kategoriích Antiparazitika, Proti blechám a Veterina. Výrobek ohodnotilo 29 zákazníků a 93 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pipety pro kočky.

EAN5909990858804
ZnačkaFypryst
SUKL kód9900391
Farmakoterapeutická skupinaVeterinární přípravek
Věk>8 týden
Váha>1 kg
Forma  Roztok
Na co je  Na parazity
Vlastnosti  Ochranný
Vhodné pro zvířata  Pro kočky
Velikost balení0.5 ml
Originální názevFypryst Cat 1x0.5ml spot-on pro kočky
Ke staženíPříbalová informace