Gillette Venus (3 produktů)

Moje pokožka. Taková, jakou ji chci.

Věříme, že si každá žena zaslouží cítit se příjemně ve své vlastní kůži.

Výrobky Venus jsou navržené s ohledem na potřeby vašeho těla. Umožňují vám holit, zastřihovat a upravovat chloupky na jakékoli tělesné partii.

Kategorie výrobků:

holicí strojky Venus

Holicí strojky

Objevte holicí strojky Venus se spoustou možných kombinací rukojetí a holicích hlavic. Díky holicím strojkům Venus s vyměnitelnou holicí hlavicí si můžete zastřihovat, upravovat a holit chloupky podle sebe!

Holicí hlavice Venus

Holicí hlavice

Holicí hlavice Venus můžete používat se všemi našimi holicími strojky, které tak splní všechny požadavky vaší pokožky. Vyzkoušejte náhradní holicí hlavici se 3 nebo 5 ostrými břity a hydratačním páskem s olejem pro hebkou pokožku!

Jednorázová holítka Venus

Jednorázová holítka

Praktické řešení od Venus, které „padne do ruky“: Bez ohledu na to, kde se nacházíte, jsou jednorázová holítka zárukou rychlého, hladkého a čistého oholení. Jednorázová holítka pro ženy holí důkladně a šetrně.

Gely na holení Venus

Gely na holení

Zahrňte do své pravidelné péče také dámský holicí gel. Naše výrobky Satin Care pro dámské holení nabízí vše, co potřebujete pro vláčnou, hebkou a pěstěnou pokožku. Rozhodnutí je na vás.

 

Jak na holení?

Holit je proces odstraňování ochlupení z těla. Zde je několik kroků a tipů, jak na to:
 

 • Příprava: Před holením je dobré pokožku zvlhčit, aby se ochlupení změkčilo. Nejlepší je provést holení po teplé sprše nebo koupeli.
 • Výběr holicího strojku nebo holicího nože: Existuje mnoho druhů holicích strojků a holicích nožů na trhu. Zvolte si ten, který vyhovuje vašim potřebám.
 • Použití holicího gelu nebo pěny: Aplikujte holicí gel nebo pěnu na oblast, kterou budete holit. Toto pomáhá zamezit podráždění pokožky a usnadňuje holení.
 • Holení: S jemným tlakem holicího strojku nebo nože opatrně holte směrem, jakým roste ochlupení. Důkladně opláchněte holicí strojek mezi jednotlivými tahy.
 • Postupujte opatrně: Snažte se minimalizovat tlak, abyste předešli odřeninám a podráždění pokožky.
 • Hygiena: Pokud holíte intimní části, dbejte na maximální hygienu. Používejte čisté nástroje a nikdy je nedávejte do kontaktu s jinými povrchy.
 • Po holení: Po holení opláchněte pokožku čistou vodou a jemně ji osušte. Můžete použít také hydratační krém nebo balzám po holení, aby se pokožka uklidnila a zvlhčila.
 • Péče po holení: Pokud se objeví podráždění nebo zarudnutí, použijte jemný a zklidňující krém. Vyhněte se tření a těsným oblečením po dobu několika hodin po holení.
 • Udržování nástrojů: Po každém použití důkladně očistěte holicí strojek nebo nůž a udržujte ho v dobrém stavu. Pravidelná údržba prodlužuje jejich životnost.
   

Každý člověk má jinou pokožku a odlišné potřeby, takže se můžete vydat na cestu zkoušení různých technik a výrobků, abyste našli nejlepší postup pro sebe. Pokud jste nováček v holení, možná budete potřebovat trochu cviku, než se naučíte, jak na to nejlépe. Dejte si čas a nebuďte příliš tvrdí k sobě, než se stanete zkušenějšími v této činnosti.

O značce Gillette

Gillette je jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších značek v oblasti holicích potřeb a osobní péče. Firma byla založena v roce 1901 americkým podnikatelem Kingem C. Gillettem, který vynalezl první bezpečnostní holicí strojek s vyměnitelnými čepelemi. Tato inovativní technologie umožnila mužům hladší a pohodlnější holení bez nutnosti ručního broušení čepele.

Od svého založení se Gillette stal synonymem pro kvalitu, inovaci a dokonalost v oblasti holení. Firma se neustále vyvíjela a přinášela na trh nové a vylepšené produkty, které zahrnovaly různé typy holicích strojků, holicí nože, holicí pěny, gely a další doplňky pro dokonalé holení.

Jedním z nejúspěšnějších produktů značky Gillette je řada holicích strojků s pohyblivými hlavicemi, které se přizpůsobují tvaru obličeje a umožňují precizní holení. Další inovativní produkty zahrnují vícečepelové holicí nástavce, které snižují podráždění pokožky a zajišťují delší dobu hladkosti.

Gillette také vyrábí holicí strojky speciálně navržené pro ženy, které nabízejí pohodlné a bezpečné holení na citlivých oblastech těla.

Gillette si vybudovala světovou pověst důvěryhodné a kvalitní značky, která je výběrem mnoha žen a mužů po celém světě. Její úspěch a popularita v holicím průmyslu zůstávají nedostižné a značka nadále posouvá hranice v oblasti holení a osobní péče.

Gillette Venus - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Gillette Venus ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Gillette Venus lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Gillette Venus For women Venus hlavice 4 ks
5 / 5x
1*
Recenze produktu: Gillette Venus ComfortGlide Breeze Náhradní hlavice k dámskému holicímu strojku 8 ks
5 / 4x
zaruka kvality
Recenze produktu: Gillette Venus Breeze Náhradní hlavice 4 ks
5 / 5x
kvalita
Recenze produktu: Gillette Venus Smooth náhradní hlavice 8 ks
5 / 5x
❤️
Recenze produktu: Gillette Venus Simply Venus3 Plus pohotová holítka 3 ks
5 / 3x
Celkem dlouho vydrží, přizpůsobí se tvaru holeného místa.
Recenze produktu: Gillette Venus Extra Smooth Sensitive Hlavice 4 ks
5 / 1x
Jsem s produktem velice spokojená..
Recenze produktu: Gillette Venus Venus & Olay náhradní hlavice 4 ks
5 / 3x
Velká spokojenost
Recenze produktu: Gillette Venus 3 Dámská pohotová holítka Yellow 6 ks
5 / 1x
Vydrží dlouho i při častém používání.
Recenze produktu: Gillette Venus Swirl náhradní hlavice 4 ks
5 / 4x
Za mě holítko TOP 1. Ostré tak akorát. Vyzkoušela jsem teď pro porovnání holítka Gillette Venus Tropical a nelze to vůbec srovnávat. Bohužel ta cena za náhradní hlavice je vysoká i vzhledem k tomu, že nemají zase takovou výdrž.
Recenze produktu: Gillette Venus Swirl Extra Smooth náhradní holicí hlavice 8 ks
5 / 4x
Skvělý výrobek, který jistě není třeba popisovat. 5 břitů od Gillette je nejlepší co na trhu pro holení je. V Pilulce za bezkonkurenční cenu. Nákup v nejbližší době ještě zopakuji.