Ginexid Gynekologická čisticí pěna 150 ml

Gynekologická čisticí pěna s 4,5 pH je určena pro denní intimní hygienu, za přítomnosti onemocnění (bakteriální a kvasinkové záněty) nebo v souvislosti s konkrétní léčbou.

Gynekologická čisticí pěna s 4,5 pH je určena pro denní intimní hygienu, za přítomnosti onemocnění (bakteriální a kvasinkové záněty) nebo v souvislosti s konkrétní léčbou.

Můžete mít v pondělí 26. 2.  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již v pondělí 26. 2. od 15:30
Pilulka Expresem již v pondělí 26. 2. od 09:00
449 Kč
Cena za 10 ml: 29,93 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Ginexid Gynekologická čisticí pěna 150 ml
Hodnocení produktu 4.9
plusAurisClean Ušní sprej 15 ml
Hodnocení produktu 4.5
Ginexid Gynekologická čisticí pěna 150 ml
+ AurisClean Ušní sprej 15 ml
668 Kč
Ginexid Gynekologická čisticí pěna 150 ml
Hodnocení produktu 4.9
plusCanpol babies Vysoce absorpční tvarované vložky po porodu noční 10 ks
Hodnocení produktu 5
531 Kč
4.9
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 11 zákazníků
Napsat hodnocení
5
10x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
banner1

Hygienicko-kosmetický doplněk, který je užitečný při jakékoliv situaci se zvýšeným rizikem infekce (plavecké bazény, tělocvičny, pláže, používání syntetického nebo těsného oblečení, používání tamponů a vložek, po pohlavním styku), v určitých obdobích života ženy nebo před a po operační profylaxi v gynekologické chirurgii. Tato čistící pěna navíc díky svému specifickému složení působí antibakteriálně tím, že zabraňuje mikrobiálnímu bujení.

obr

Gynekologická čisticí pěna Ginexid s pH 4,5 pro každodenní intimní hygienu. Unikátní gynekologická čisticí pěna je určena k šetrné, ale přitom velmi účinné a snadné každodenní intimní hygieně. Díky svému složení pěna jemně čistí a je dobře snášena i při dlouhodobém používání. Přípravek je vhodný při přítomnosti patologických stavů (bakteriální a kvasinkové záněty vnějších rodidel), při zvýšeném riziku infekcí, v období těhotenství a menstruace nebo po chirurgických zákrocích.

Dávkování a způsob užití

Před použitím nádobu dobře protřepejte a při aplikaci spreje ji držte ve svislé poloze. Očistěte sliznice vnějších rodidel a opláchněte vodou.

Upozornění

Nádoba je pod tlakem. Chraňte ji před slunečním zářením a nevystavujte ji teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobu neprorážejte a nevhazujte do ohně. 7 % hmotnosti náplně je hořlavých. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Nestříkejte do očí. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nepolykejte.

Složení

Voda, disodný laurát sulfosukcinát, butan, lauryl sulfát amonný, voda z květů heřmánku pravého, voda z vilínu virginského, propan, izobutan, kyselina mléčná, karboxymetyl sodný cocopolypropylamin, undecylenamido­propyl betain, PEG-12 dimetikon, chlorid sodný, parfém, mentol, polyquaternium-44, chlorhexidin diglukonát, olej z listů australského čajovníku, limonen.

Vyzkoušejte také další produkty značky Ginexid, které naleznete v kategoriích Intimní přípravky, Kosmetika a Tělová kosmetika. Produkt hodnotilo 11 zákazníků a 100 % ho doporučuje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Intimní mycí emulze a gely.

EAN8032595870678
ZnačkaGinexid
Cesta podání  Vaginálně
Forma  Pěna
Pro  Pouze pro ženy
Velikost balení150 ml
Originální názevGINEXID gynekologická čisticí pěna 150ml