Lyo mix Trojka je směs mrazem sušeného letního ovoce — jahod, malin a borůvek. Po otevření balení se uvolní aroma všech tří druhů ovoce najednou, jako by bylo právě čerstvě nasbírané. Více informací
Skladem 5 a více kusů, Dnes od 14:00 u vás.Více informací
Pilulka Expresem již dnes od 14:00
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
Lyofilizovaná směs Lyo mix Trojka obsahuje mrazem sušené jahody, maliny a borůvky, které si zachovávají přirozenou chuť i vůni. Freeze-dried zpracování odstraňuje vodu, ale zachovává většinu vitamínů a minerálů. Lyo mix Trojka je křupavá svačinka vhodná na cesty, do kanceláře i jako přírodní posypka na jogurt nebo granolu. Balení je znovuuzavíratelné, aby ovoce zůstalo čerstvé a křupavé po celou dobu spotřeby.
Vlastnosti:
- Alergeny: může obsahovat stopy arašídů a skořápkových plodů
- Země původu: Egypt, Čína, Polsko
- Balení: znovuuzavíratelný PP obal
- Skladování: v dobře uzavřeném obalu, na suchém a tmavém místě, při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti max. 70 %; určeno k přímé spotřebě
Složení
Jahody sušené mrazem 42 %, maliny sušené mrazem 42 %, borůvky sušené mrazem 16 %.
Zkuste také další produkty značky Grizly, které naleznete v kategoriích Sušené ovoce, Potraviny, nápoje a Borůvky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Lesní ovoce.



