Gynella Flora vaginální čípky 10 ks

Vaginální čípky pro podporu přirozené vaginální imunitní obranyschopnosti.

Vaginální čípky pro podporu přirozené vaginální imunitní obranyschopnosti.

449 Kč
Cena za 1 ks: 44,90 Kč
Můžete mít za 3 dny ve středu 24. 7.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již ve středu 24. 7. od 17:00
Pilulka Expresem již ve středu 24. 7. od 13:00
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

4.9
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 80 zákazníků
Napsat hodnocení
5
73x
4
6x
3
1x
2
0x
1
0x
Pohodlí při používání
100%
Účinnost
98%
Výhodné balení
91%

Zdravotnický prostředek obsahuje 3 typy stabilních inaktivovaných bakterií pro obnovení přirozené vaginální mikroflory. Při dlouhodobém užívání podporuje obranyschopnost (zvýšení imunity) vaginálního epitelu.

Účinné látky:

 • Lactobacillus acidophilus
 • Lactobacillus reuteri
 • Lactobacillus casei

Užití

Zdravotnický prostředek GYNELLA® Flora pomáhá obnovit poškozenou vaginální mikroflóru v důsledku infekce, zánětu nebo jiných vnějších faktorů jako např. hormonální výkyvy, užívání antibiotik, antikoncepce, časté používání tampónů, špatně prováděná intimní hygiena, stres, životní styl a další.

Jedná se o paraprobiotikum získané procesem tyndalizace pro vaginální použití. Tyndalizace je proces používaný k získání inaktivovaných mikrobiálních buněk. Tyndalizované kmeny si udržují pozitivní účinek na lidské zdraví, protože jsou zachovány důležité struktury buněčných stěn, které jsou nezbytné pro aktivaci imunitní odpovědi.

Zdravotnický prostředek GYNELLA® Flora obsahuje 3 typy stabilních inaktivovaných bakterii - Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei a Lactobacillus reuteri.

Jaký je tedy klinický efekt při užití produktu GYNELLA Flora?

Stimuluje imunitní reakci přilnutím na vaginální stěnu. Díky zachování celé struktury buňky v procesu tyndalizace udrží její schopnost přilnutí na vaginální stěnu, čímž zabraňuje přilnutí patogenu na sliznici, a tím stimuluje přirozenou vaginální obranyschopnost = přirozenou obranyschopnost vaginální mikroflóry vůči bakteriálním a kvasinkovým atakům v době, kdy je snížena vlivem vnějších faktorů. Vytváří ochranný film. Podporuje přirozené ochranné mechanismy vaginální mikroflóry neboli rovnováhu vaginálního ekosystému.

Dávkování

Užívejte 1 vaginální čípek denně po dobu 10 dnů.

Složení

GYNELLA® Flora obsahuje 3 typy stabilních inaktivovaných (tyndalizovaných) bakterií – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei a Lactobacillus reuteri. 

Vyzkoušejte také další výrobky značky Gynella, které naleznete v kategoriích Kosmetika, Zdravotnické potřeby a Tělová kosmetika. Výrobek zrecenzovalo 80 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Vaginální přípravky.

EAN8594071471026
ZnačkaGynella
Cesta podání  Vaginálně
Forma  Čípek
Pro  Pouze pro ženy
Na co je  Na záněty
Vlastnosti  Zklidňující  Ochranný
Velikost balení10 ks
Originální názevGYNELLA Flora 10 vaginálních čípků