N-Medical Hyaluron sérum 30 ml

Hyaluron N-Medical bio-sérum je vysoce účinné sérum vytvořené pro profesionály v kosmetických salónech a na kosmetických klinikách. Bio-sérum se vyrábí za nejpřísnějších hygienických a …

Zobrazit více

Hyaluron N-Medical bio-sérum je vysoce účinné sérum vytvořené pro profesionály v kosmetických salónech a na kosmetických klinikách. Bio-sérum se vyrábí za nejpřísnějších hygienických a technologických podmínkách v České republice a je kontrolováno v laboratořích, aby splnilo ta nejpřísnější kritéria a dostalo se vám do rukou to nejkvalitnější, co umíme vyrobit.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 4 zákazníci
Napsat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Kvalitní složení
100%
Komfortní textura
100%
Má pozitivní vliv na mou pleť
100%
Kateřina K.
review
39Recenzí
4Hodnocení
33Objednávek
46Bodů

Vyhlazení jemných vrásek a hydratace pleti v jednom

Kateřina K. doporučujeOvěřený zákazník

Už nejsem nejmladší, a tak jsem sháněla hluboce hydratační sérum, které zabrání tvorbě nových vrásek a zároveň zregeneruje mou nedokonalou pleť. Tento produkt splňuje všechny mé požadavky.

 • plus Hydratace pleti
 • plus Vyplnění vrásek
 • plus Regenerace
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
pleťové sérum

Svěží pleť s antiage bio-sérem

Hyaluron N-Medical bio-sérum je složené z velmi účinných anti-aging složek, které jsou vybrány tak, aby se jednotlivé komponenty podporovaly a doplňovaly. Velmi pečlivý výběr účinných látek pocítíte na vlastní kůži již po několika použití. Výsledkem bude vyhlazení jemných vrásek, lifting obličeje a povrchová i hloubková rehydratace. Aby byl obsah lahvičky co nejvíce chráněn, použili jsme modrou barvu, která zabrání průchodu viditelného světla a vaše sérum bude lépe chráněno před UV paprsky.

5 aktivních složek v jednom séru

Anti-age účinek redukující vrásky

Hydratece pleti po celý den

Ověřená Bio kvalita

Jak správně sérum používat?

Bio-sérum aplikujte na čistou, umytou pleť, která je připravena absorbovat vysoké množství regeneračních a hydratačních látek. Vždy čistýma rukama a krouživým pohybem jemně vmasírujte do pokožky, aby se vstřebalo maximální množství. Nejúčinnější je pokožkovou masáž provádět při pokojové teplotě 22–25 °C, při které je pokožka otevřená, relaxovaná a přijme vše co jí nabídnete. Po absorbování můžete použít krém, nebo make-up.

serum použití, anti age serum

6 účinných složek:

Čištěná voda

Čištěná voda

Lidské tělo je tvořeno převážně vodou. Přibližně 56–64 % hmotnosti tvoří voda. 40 % hmotnosti těla je tvořeno intracelulární tekutinou (uvnitř buněk), 15 % extracelulární tekutinou (zevně buněk), dalších 5 % lidské hmotnosti je zastoupeno intravenózní tekutinou. Na přípravu séra je používána speciálně čištěná voda, která se stane nosičem účinných látek a zároveň pomůže s rehydratací pokožky.

matrixil

Matrixyl

Je látka na bázi unikátních peptidů. Tyto upravené peptidy jsou nosiči informací pro přestavbu a opravu kůže a dokáží zmenšit jemné vrásky až o 44,9 % za 2 měsíce, a zároveň zvýšit elasticitu a tonus pokožky o 20 %. Matrixyl aktivuje mezibuněčnou hmotu, pokožka se tak stává hutnější, hydratovaná a krásná. (Matrixyl je složený z těchto látek: Glycerin, Aqua, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7)

Biosacharidová guma

Biosacharidová guma

Aktivní látka s okamžitým i dlouhodobým hydratačním účinkem. Je získávána biotechnologickým procesem fermentace kukuřice nebo sóji, hydratuje a uklidňuje pokožku. Dodává pokožce hladkost a jemnost tím, že v nejvrchnější vrstvě vytvoří jemný film, který pokožku rehydratuje. Zvyšuje úroveň hydratace až o 79 % v nejsvrchnější vrstvě.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová

Kombinace dvou druhů kyseliny hyaluronové. Nízkomolekulární, která proniká hlouběji do pokožky, kde na sebe váže vodu a tím rehydratuje hlubší vrstvy pokožky. Vysokomolekulární, která zůstává na povrchu pokožky a zajišťuje povrchovou hydrataci.

Allantoin

Allantoin

Regeneruje pokožku, zvyšuje její hydrataci. Mimo kosmetický průmysl se hojně využívá pro své schopnosti i v očních kapkách, tedy tam, kde je potřeba ošetřit sliznice a zvýšit hydrataci tkání.

Dipeptid Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Dipeptid Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Hydropeptidová látka (neuropeptid) bezpečnější než botulotoxin. Zabraňuje vzniku jemných mimických vrásek na obličeji tím, že zabraňuje průniku sodíku do jemných mimických svalů.

Vyzkoušejte také další produkty značky N-Medical, které naleznete v kategoriích Vrásky a zralá pleť, Podle typu pleti a Pleťová séra. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pleťová séra.