Ibuprofen - Žilní potíže, pocit těžkých nohou - nejlevnější produkty (1 produktů)

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce …

Zobrazit více

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Má účinky protizánětlivéanalgetické (proti bolesti) a antipyretické (proti horečce). Používá se tedy k léčbě mírné a střední bolesti různého původu (bolest hlavy, svalů, kloubů, zubů), při horečce či zánětech. Může být také použit jako lék proti bolesti po operaci nebo po zranění. Účinná látka ibuprofen je na rozdíl od kyseliny acetylsalicylové pro děti bezpečná. Před podáváním léku dětem si ale vždy přečtěte příbalový leták a doporučené dávkování.

Léky s ibuprofenem

Ibuprofen je dostupný ve formě tablet, kapslí, čípků a sirupu pro děti nebo k lokálnímu užití ve formě gelu, krému, či náplastí.   Nejznámější léky s obsahem ibuprofenu se prodávají pod názvem Ibalgin, Nurofen nebo třeba Brufen. Nabízíme i přípravky s rychlejším nástupem účinku - obecně bývají označeny slovem rapid (Ibalgin Rapidcaps, Brufen rapid). V naší nabídce volně prodejných léčiv již máme i přípravek s obsahem dexibuprofenu. To je pravotočivá izoforma ibuprofenu, která je účinnější a ve srovnání s ibuprofenem  je stejné účinnosti možno dosáhnout při polovičním dávkování (Ibolex). 

Ibuprofen a další účinné látky

  • kofein - ibuprofen se kombinuje s kofeinem, který urychluje nástup analgetického účinku (Ibalgin Plus)
  • paracetamol - kombinace těchto látek má synergický efekt, což znamená, že výsledný účinek současně působících složek je větší než součet účinků jednotlivých složek (Cetalgen)

 

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Nurofen a Brufen. Nejlépe hodnoceným produktem je Nurofen pro děti 20 mg/ml sirup pomeranč 100 ml. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Dolgit dermální gel 150 g

Dolgit dermální gel 150 g

Můžete mít za 9 dní v pondělí 29. 7.
Banner
Banner
Ibuprofen - Žilní potíže, pocit těžkých nohou - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ibuprofen - Žilní potíže, pocit těžkých nohou - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ibuprofen - Žilní potíže, pocit těžkých nohou - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Nurofen 200mg léčivá náplast 4 ks
5 / 5x
Naozaj ucinna naplast, jednoducha aplikacia, citelny efekt, po nalepeni vyrazny a takmer okamzity nastup, avsak slubovany 24 h ucinok som nebadala (maximalne 10-12 hodin), dobre drzi, neodlepuje sa, odporucam
Recenze produktu: Galmed Ibuprofen 400 mg 30 tablet
5 / 2x
Dobrý proti bolesti, také při nachlazení
Recenze produktu: Nurofen pro děti 20 mg/ml sirup pomeranč 100 ml
5 / 87x
Zatím nepoužitý, koupený preventivně na doporučení spokojené maminky
Recenze produktu: Nurofen Junior Pomeranč 100 mg 12 měkkých tobolek
5 / 3x
Cukrík je veľmi chutny, dcérka si pochvaľovala.
Recenze produktu: Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks
5 / 2x
Pomáhá a dobrá alternativa k jiným analgetikum.
Recenze produktu: Brufen Rapid 400mg 24 tablet
5 / 1x
Opět jsem byla velice spokojená i s paní magistrou, která mi lék vydávala a ještě nějaký hledala na moji žádost. Děkuji, S pozdravem, J.Studničná
Recenze produktu: Nurofen 200mg léčivá náplast 2 ks
5 / 5x
Dobra cena ucinkuje
Recenze produktu: Aurovitas Ibuprofen 400mg 100 tablet
5 / 3x
super
Recenze produktu: Nurofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek
5 / 21x
Zabírá dobře a nebolí mě po něm žaludek
Recenze produktu: Nurofen Rapid 400 mg 30 měkkých tobolek
5 / 21x
Bolest hlavy, menstruační bolest, bolest zubů, hodně pomáhá.

Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Ibuprofen. Podívejte se na produkty z kategorie Ibuprofen seřazené od těch nejprodávanějších.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy