Kyselina acetylsalicylová

Kyselina acetylsalicylová (KAS) je účinná látka, která se používá k léčbě bolestech hlavy, svalů, kloubů, při horečnatých stavech a zánětu. Je to analgetikum, antipyretikum a protizánětlivé léčivo. Používá se k prevenci srdečních a cévních onemocnění, jako je srdeční infarkt a cévní mozková příhoda. KAS patří zároveň mezi nejčastěji předepisovaný lék. Užívá se ve formě tablet nebo kapslí, ale tak…

Kyselina acetylsalicylová (KAS) je účinná látka, která se používá k léčbě bolestech hlavy, svalů, kloubů, při horečnatých stavech a zánětu. Je to analgetikum, antipyretikum a protizánětlivé léčivo. Používá se k prevenci srdečních a cévních onemocnění, jako je srdeční infarkt a cévní mozková příhoda. KAS patří zároveň mezi nejčastěji předepisovaný lék. Užívá se ve formě tablet nebo kapslí, ale také se prodává jako gel, krém nebo roztok pro externí použití.

Léky s účinnou látkou kyseliny acetylsalicylové

Kyselina acetylsalicylová je nejstarším synteticky připraveným léčivem, které se běžně používá např. pod obchodními názvy Aspirin, Acylpyrin, Anopyrin a další.

V čem je kyselina acetylsalicylová?

V jakých potravinách najdeme účinnou látku kyseliny salicylové? Bohatým zdrojem jsou lesní plody, citrony, zelená jablka, najdeme ji i v zelenině jako je cibule, rajčata, mrkve nebo zelené fazolky. Přírodním zdrojem kyseliny salicylové je také například tužebník jilmový (přírodní aspirin), oregano, tymián, zázvor nebo česnek.

Kyselina acetylsalicylová v těhotenství

Tato látka by se neměla užívat v posledních třech měsících těhotenství. Přípravek je vhodný pro osoby starší 16 let.

Zákazníci si oblíbili značky Aspirin, Acylpyrin a Migralgin. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Acylpyrin 500 mg 10 tablet. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Zobrazit celý popis

11 produktů

Produkty

Košík aktualizován
Aspirin C 20 šumivých tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
9x

Aspirin C 20 šumivých tablet

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro vaši obranyschopnost. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
268 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
268 Kč
Košík aktualizován
Acylpyrin 500mg 15 šumivých tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
8x

Acylpyrin 500mg 15 šumivých tablet

Účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Potlačuje bolest při chřipce a nachlazení, bolest hlavy, zubů, bolest v zádech. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
89 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
89 Kč
Košík aktualizován
Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks
V košíku máte 0 ks za Zdarma
5x

Aspirin 500mg 80 obalené tablety 80 ks

Používá se k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
309 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
309 Kč
Košík aktualizován
Acifein  10 tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
4x

Acifein 10 tablet

Bolest tlumící přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové, kofeinu a paracetamolu. Můžete mít dnes Můžete mít dnes
62 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
62 Kč
Košík aktualizován
Aspirin 500 mg 8 tablet
V košíku máte 0 ks za Zdarma
3x

Aspirin 500 mg 8 tablet

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Můžete mít dnes Můžete mít dnes
59 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
59 Kč
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.product.name }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Vašemu hledání neodpovídá žádný výsledek.

Je nám líto, ale diskuze je zatím prázdná.

Podívejte se na produkty z kategorie Kyselina acetylsalicylová seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Kyselina acetylsalicylová. V kategorii Kyselina acetylsalicylová najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.