Invalidní vozíky (1 produktů)

Mechanické, odlehčené i transportní invalidní vozíky slouží lidem s omezenou schopností pohybu po vlastních nohou. Pohodlným vozíkům nechybí nastavitelné stupačky, bezpečnostní popruhy a brzdy. U některých typů jsou součástí také antidekubitní …

 Zobrazit více

Mechanické, odlehčené i transportní invalidní vozíky slouží lidem s omezenou schopností pohybu po vlastních nohou. Pohodlným vozíkům nechybí nastavitelné stupačky, bezpečnostní popruhy a brzdy. U některých typů jsou součástí také antidekubitní podložky, držáky berlí či nápojů a další příslušenství.

Uživatelé si oblíbili řady DMA. Nejlépe hodnoceným výrobkem je DMA Plášt Schwalbe Marathon Plus Evolution 24"×1", příslušenství Náhradní díl bez vozíku RP344.

Invalidní vozíky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Invalidní vozíky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Invalidní vozíky seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Invalidní vozíky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Invalidní vozíky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.