IPL od značky Braun pro epilaci jako ze salonu

Braun IPL

Přístroje IPL se pořád zdokonalují a zdomácněly už v mnoha koupelnách. Žádná žena, která si potrpí na sametově hladkou pokožku bez jediného chloupku, neodolá výkonnému IPL přístroji Braun.

 

Díky němu totiž už nebude muset trávit dlouhé chvíle v koupelně epilováním své pokožky – technologie IPL totiž zařídí nejenom dlouhotrvající pocit hladké pokožky, ale i snadné a bezbolestné ošetření. A roste i počet mužů, kteří benefity této technologie oceňují – v takovém případě pak není problém se o přístroj doma podělit. 

Braun

Proč zkusit IPL přístroj?

IPL epilace je stále oblíbenější, sen o dokonale hladké pokožce je prostě lákavý. IPL světlo proniká kůží a působí na kořínky chloupků a pak i na místa, odkud by chloupky normálně rostly. Tím růst nových chloupků zpomaluje nebo mu dokonce úplně zabrání. Opakované IPL ošetření postupně brání dalšímu růstu chloupků, výsledkem je krásně hladká a na dotyk jemná pokožka.

 

Víte, že IPL odstranění chloupků navíc zvládnete doma a ve srovnání s klasickou epilací i bezbolestně?

Silk-Expert Pro - až 6 měsíců hladké pokožky jako ze salonu od hlavy až k patě

Dlouhodobé viditelné snížení růstu chloupků za pouhé 3 měsíce. Rychlý, přesný a šetrný k pokožce. Díky snímači Skin Pro (SensoAdapt™), který automaticky a nepřetržitě přizpůsobuje výkon odstínu vaší pokožky, pracuje přístroj optimálně v každé části těla.

 

  • Výkonný s každým zábleskem
  • Nejšetrnější k pokožce 
  • Viditelné výsledky za 4 týdny 
  • Technologie SkinPro automaticky optimalizuje výkon každého záblesku pro tón pokožky a části těla 
  • Hladká pokožka od hlavy až k patě. Ošetřete i citlivé a bikini oblasti. 
  • 124 rychlých záblesků pro méně vynechaných míst 
  • Více než 50 let zkušeností v odstraňování chloupků pro ženy

 

IPL pro hladkou pokožku po dlouhou dobu jako ze salonu - Braun Silk-Expert Pro 5

IPL přístroj Braun Silk-Expert Pro 5 vám zaručí hladkou pokožku až na 6 měsíců. První výsledky se dostavují už po 4 týdnech používání! Technologie Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje sílu každého záblesku podle odstínu vaší pleti. Trvalé vysokorychlostní záblesky umožňují snadné a efektivní ošetření.

Díky třem citlivým režimům, které snižují intenzitu světla na potřebnou úroveň, je šetrný k pokožce, a to dokonce i na těch nejcitlivějších místech, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin. Účinné ošetření pokožky umožňují různě široké hlavice pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda.

Víte, že...?

Pokud by se přece jen stalo, že by přístroj nesplnil potřeby nebo očekávání obdarované, lze ho nyní v rámci akce Braun do 60 dní vrátit a dostat zpět plnou cenu, za kterou byl produkt zakoupen.