Nejlepší Krémy na jizvy - Na bolest (1 produktů)

Kůže je náš největší orgán, který souvisle pokrývá a chrání celé naše tělo. Ochraňuje nás před vnějším prostředím a je nejvíce náchylná na poškození. Kůže má sice úžasnou regenerační schopnost, ale některé větší poškození mohou na ní zanechat …

Zobrazit více

Kůže je náš největší orgán, který souvisle pokrývá a chrání celé naše tělo. Ochraňuje nás před vnějším prostředím a je nejvíce náchylná na poškození. Kůže má sice úžasnou regenerační schopnost, ale některé větší poškození mohou na ní zanechat jizvy. Jizva obvykle vznikne po operacích a různých chirurgických zákrocích, po úrazech, ale i po akné.

Jak vznikne jizva?

Jizvení je přirozenou součástí procesu hojení po úrazu. Jeho vzhled a ošetření závisí na několika faktorech. Důležitá je hloubka a velikost poranění, to, jak vzniklo poranění a místo poranění. Stejně to ovlivňuje i váš věk, geny, pohlaví a etnická příslušnost.

Jaké jsou typy jizev?

  • Keloidní jizvy - tento typ jizvy vznikne při příliš "agresivním" procesu hojení. Svou velikostí přesahuje i původní zranienie, pokožka je na místě vzniku jizvy tvrdá, nepohyblivá. Pokud máte tmavší pleť, máte i větší šanci "vypěstovat si" právě keloidní jizvu.
  • Jizvy po popáleninách - jizvy po popáleninách nejenže narušují vzhled pokožky, ale také ji stahují a omezují v pohybu. Zjizvená tkáň je také již na pohled vysušené. Takové jizvy mohou vznikat i do hloubky a působit i na svaly a nervy.
  • Hypertrofické jizvy - Jsou to vyvýšené červené jizvy podobné keloidní, které však nepřesahují hranici úrazu.
  • Jizvy po akné - vznikají zejména při silných formách akné, ať už ve formě hlubokých jamek nebo až po jizvy hranatého nebo vlnovitého vzhledu.
  • Strie - strie je také možné považovat za typ jizvy. Vznikají tam, kde se v kůži elastinová a kolagenová vlákna potrhají kvůli jejich přílišnému natažení se, hlavně v důsledku hormonálních změn, ale i při rychlé změně hmotnosti.

Jak odstranit / zjemnit jizvu?

Už vzniklé jizvě na kůži se bohužel zcela zbavit nedá, je však možné správnou péčí zmírnit její vzhled. Gely na jizvy mají složení většinu s obsahem silikonů, který zjizvená tkáň při pravidelném používání zjemní a vyhladí. Krémy na jizvy poškozenou pokožku vyživí, a napomáhají správnému hojení poranění, čímž snižují riziko toho, že jizva vůbec vznikne, pokud se začnou používat včas.
Při jizvách po akné je nejdůležitější prevence, tedy správná péče o aknózní pleť. Při pravidelné péče je tvorba vyrážek a následných jizev zmírněna.
Na omezení tvorby strií je také vhodná prevence ve formě různých tělových krémů a olejů určených speciálně na strie. Ty je možné používat preventivně na zlepšení elasticity kůže, ale i na nově vzniklé strie, aby se zjemnili. Při starších, vybledlých strií je jejich účinek slabší, avšak pravidelná péče a masírování přípravky na strie můžete zmírnit jejich viditelnost.

 

V kategorii jménem Jizvy, kožní útvary máme k dispozici 45 produktů, u 1 dostanete dovoz zdarma. V kategorii Jizvy, kožní útvary jste si nejvíc oblíbili značky Bioderma, La Roche-Posay a Dr.Popov. Sháníte něco konkrétního z kategorie Jizvy, kožní útvary? Mrkněte také na top produktové řady jako Bioderma Cicabio, Bioderma Sébium a Eucerin Urea Plus Repair Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Výrobek s nejlepším hodnocením v kategorii Jizvy, kožní útvary je Topicrem Cica Obnovující krém 40 ml .

Nejlepší Krémy na jizvy - Na bolest - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Krémy na jizvy - Na bolest ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Krémy na jizvy - Na bolest lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Herb Extract Kosmetické sádlo mast na jizvy 125 ml
5 / 5x
Perfektni na jizvy.
Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast baume B5 SPF50 40 ml
5 / 2x
Vynikajuci obchod rychle dodanie perfektna komunikacia
Recenze produktu: Bioderma Cicabio Krém SPF 50+ obnovující krém zabraňující hyperpigmentaci jizev 30 ml
5 / 2x
Úžasný krém na citlivú , zapálenú pokožku.
Recenze produktu: HBF Octanový krém 100 g
5 / 2x
Super
Recenze produktu: Scar Esthetique Krém na jizvy 60 ml
5 / 20x
Po pokousání psem v obličeji na několik stehů jsem krém začala používat zhruba 4x denně. Celkově se velice špatně hojím, ale po roce a čtvrt od nehody není de facto nic poznat. Leda když se nanelíčená velice zblízka zkoumám v zrcadle, tak vidím droulinkou linku na kůži. Tenhle krém je zázrak. Ano, nezabere za týden a ani za měsíc a myslím, že i po čtvrt roce jsem zoufale brečela, že mi zůstane velká jizva, že se nic neděje, ale zabral. Jsem za něj neskutečně ráda a mohu jedině vřele doporučit. Mějte prosím trpělivost a krému věřte. A samozřejmě si vyvarujte extrémním změnám teplot, mrazu/opalování, šetřete se a kůži šetřete - já si postižené místo nelíčila, abych ho mohla krémem promazávat.
Recenze produktu: Generica Calcium pantothenicum mast 30 g
5 / 12x
Odporúčam.
Recenze produktu: RejuvaSil Silikonový gel na jizvy 30 ml
5 / 1x
pomohlo mi
Recenze produktu: Generica Calcium pantothenicum krém 30 g
5 / 22x
vynikajúce
Recenze produktu: Adler Pharma Topics krém Nr. 4 Kalium chloratum 50 ml
5 / 1x
Používám delší dobu a za mě super oceňuji, že je mastnější na mou suchou pokožku a vydrží celý den
Recenze produktu: Spirularin VS krém 10 ml
5 / 3x
Chci se podělit o zkušenost, krém opravdu zabral po 3 měsících, vyzkoušela jsem běžné způsoby léčby, krémy, vypalování dusíkem, česnekem, cibulí a podobně. Nic nezabíralo spíš ze to rozrůstalo, byla jsem už zoufalá. Paní lékárnice říkala ať zkusím tento výrobek, že působí na imunitu nebo tak něco. Takže tak chce to trpělivě nanášet ráno a večer, krém mi stačil po celou dobu léčby. Když se mi to náhodou vrátí už vím co zabírá. A je to bez bolesti a zápachu.

Podívejte se na produkty z kategorie Jizvy, kožní útvary seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Jizvy, kožní útvary seřazené od těch nejlevnějších. Podívejte se na produkty z kategorie Jizvy, kožní útvary seřazené od těch nejprodávanějších.