Karty (1 produktů)

Karetní hry snad miluje každý! Mějte svoje oblíbené karty vždy po ruce. Skvěle vás zabaví jak doma, tak na cestách nebo v hospodě. Hrací karty perfektně doplní každou herní výbavu a vyplní dlouhé chvíle. Zahrajte si některou z oblíbených karetních …

Zobrazit více

Karetní hry snad miluje každý! Mějte svoje oblíbené karty vždy po ruce. Skvěle vás zabaví jak doma, tak na cestách nebo v hospodě. Hrací karty perfektně doplní každou herní výbavu a vyplní dlouhé chvíle. Zahrajte si některou z oblíbených karetních her jako jsou Mariáš, Poker, Žolík, Blackjack, populární Uno, které se podobá hře Prší, nebo si zpestřete večer hrou Canasta.

Na rozdíl od deskových her zaberou hrací karty méně úložného místa. Zabavit se nimi ve můžete ve dvojici, ale i s partou přátel. Karetní hry si zamilují jak děti, tak dospělí. V dnešní době je možné spoustu karetní her hrát i online, ale není nad osobní kontakt, díky kterému se i děti lépe socializují a navazují vztahy. Karetní hry také trénují mozek a zlepšují logické myšlení.

Mariášové karty

Mariášové karty jsou v České republice velmi oblíbené. S těmito kartami můžete hrát hry jako Prší nebo Sedma, které přinesou spoustu zábavy. Zakoupit si můžete jednohlavé hrací karty, které mají čistý, klasický dizajn, nebo dvouhlavé hrací karty, ze kterých snadněji vyčtete hodnotu.

Žolíkové karty

Zabavte se hraním oblíbené hry Poker, Žolík nebo Autobus. Poker můžete hrát s přáteli o peníze, nebo jen pro zábavu o žetony. Hru Autobus zase ocení vaše děti, naučí se při ní skládat postupky.

Zákazníci si oblíbili řady Dino. Nejlépe hodnoceným produktem je Dino Černý Petr Pohádky 25 ks.

Dino Černý Petr Pohádky 25 ks

Můžete mít zítra59 Kč
Karty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Karty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Karty lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Dino Canasta standardní 108 ks
5 / 2x
Ok!
Recenze produktu: Mattel UNO karty 108 ks
5 / 1x
uno je zábavná hra.
Recenze produktu: Dino Černý Petr Frozen II
3.6 / 5x
Koupeno jako dárek, spokojenost s obrázky.

Kategorii Karetní hry jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Karetní hry jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Karetní hry seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.