Kondomy s vroubky a výstupky - Wadex (1 produktů)

Kondomy s texturou zvyšují potěšení vaše i vašeho partnera. V nabídce Pilulky najdete kondomy s drobnými vroubky, výstupky i stimulačními kroužky (žebrováním). Zpravidla jsou vlhčené kvalitním lubrikačním gelem pro snazší a příjemnější zážitek z …

Zobrazit více

Kondomy s texturou zvyšují potěšení vaše i vašeho partnera. V nabídce Pilulky najdete kondomy s drobnými vroubky, výstupky i stimulačními kroužky (žebrováním). Zpravidla jsou vlhčené kvalitním lubrikačním gelem pro snazší a příjemnější zážitek z milování. Vroubkovaný povrch kondomu dokáže pocit vzrušení několikanásobně zintenzivnit. Pokud vám nebo vašemu partnerovi z nějakého důvodu nevyhovuje používání klasického kondomu, vyzkoušejte tyto texturované. Dost možná váš názor změní. 

Typy textur

  • Žebrování - Některé kondomy mají „žebrování“ nahoře i dole. Tyto stimulační kroužky dokážou zpříjemnit pronikání.
  • Vroubky - Pokud jsou výstupky na vnitřní straně kondomu, umocňuje to prožitek muže. Když jsou vroubky na straně vnější, poskytují víc stimulace partnerce.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Durex Intense Kondomy 16 ks. Uživatelé hodnotí nejlépe řady Durex.

Wadex Dotted kondom 3 ks

Wadex Dotted kondom 3 ks

Můžete mít dnes
Kondomy s vroubky a výstupky - Wadex - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kondomy s vroubky a výstupky - Wadex ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kondomy s vroubky a výstupky - Wadex lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Durex Intense Kondomy 16 ks
5 / 5x
Pro někoho může být hřejivý pocit nepříjemný
Recenze produktu: Masculan Kondomy Dotted 10 ks
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Durex Kondomy Mutual Pleasure 16 ks
4.8 / 9x
v poho

Podívejte se na produkty z kategorie Kondomy s vroubky a výstupky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Kondomy s vroubky a výstupky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Kondomy s vroubky a výstupky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.