Veganské kondomy (17 produktů)

Zodpovědná volba pro všechny férové milovníky zvířat. Veganské kondomy jsou kondomy vyrobené bez jakýchkoliv živočišných složek, a které nebyly testovány na zvířatech. Díky použití rostlinných ingrediencí jsou často zcela rozložitelné v přírodě. …

 Zobrazit více

Zodpovědná volba pro všechny férové milovníky zvířat. Veganské kondomy jsou kondomy vyrobené bez jakýchkoliv živočišných složek, a které nebyly testovány na zvířatech. Díky použití rostlinných ingrediencí jsou často zcela rozložitelné v přírodě. Nemusíte mít strach, jejich použití i procento ochrany je úplně stejné jako u běžných kondomů, na které jste zvyklí.

Přírodní latex aneb žádný kasein

Kasein je protein obsažený v kravském mléku. Přidává se do roztoku, ve kterém se hotové kondomy namáčejí, aby měly hladký a jemný povrch, jak jej známe. Navíc většina výrobců běžných kondomů testuje své produkty na zvířatech. Pokud je vám tento způsob výroby proti srsti, veganské kondomy jsou ideální alternativou. Jsou vyrobeny z čistě přírodního latexu, jsou šetrnější k pokožce a neobsahují ani kapku kaseinu.

Kondomy, které jsou 100% veganské, se obvykle mohou pochlubit certifikátem jako je Vegan nebo Cruelty free and vegan friendly.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Primeros Passion kondomy s vroubky a výčnělky 12 ks. Zákazníci si nejvíc oblíbili značky Primeros, You Me a Loovara.

Product image

Loovara Kondomy - Moose 69 42 ks

Můžete mít dnes549 Kč
Product image

Masculan Veganské kondomy Organic 10 ks

Můžete mít v pondělí 9. 10.149 Kč

Loovara Kondomy - Wolf 57 42 ks

Můžete mít dnes
469 Kč
419 Kč
Banner
Veganské kondomy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Veganské kondomy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Veganské kondomy lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Masculan Veganské kondomy Organic 10 ks
5 / 2x
Uplna spokojnost od objednania po dorucenie aj so samotnym produktom.

Podívejte se na produkty z kategorie Veganské kondomy seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Veganské kondomy jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Veganské kondomy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.