Bezlatexové kondomy (2 produktů)

Zatímco většina kondomů je vyrobena z latexu, existují také nelatexové verze vyrobené z polyuretanu nebo polyisoprenu. Kondomy bez latexu jsou stejně odolné a elastické jako latexové, poskytují stejný stupeň ochrany. Materiál může být ovšem až 3x …

Zobrazit více

Zatímco většina kondomů je vyrobena z latexu, existují také nelatexové verze vyrobené z polyuretanu nebo polyisoprenu. Kondomy bez latexu jsou stejně odolné a elastické jako latexové, poskytují stejný stupeň ochrany. Materiál může být ovšem až 3x tenčí, budou proto skvělou volbou, pokud usilujete o maximální citlivost a prožitek. Polyuretan i polyisopren je kompatibilní se všemi druhy maziv a tyto materiály jsou vhodné i pro alergiky. Pokud se u vás projevila alergie na latex, nebo je vám jen nepříjemný zápach či struktura klasického prezervativu, vyzkoušejte bezlatexový kondom.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Durex Real Feel 3 ks. Zákazníci nejlépe hodnotí značky Durex.

Durex Real Feel 3 ks

Můžete mít dnes129 Kč
Banner
Bezlatexové kondomy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bezlatexové kondomy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bezlatexové kondomy lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Durex Real Feel 3 ks
5 / 2x
OK

Podívejte se na produkty z kategorie Bezlatexové kondomy seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Bezlatexové kondomy jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Bezlatexové kondomy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.