Extra bezpečné kondomy (1 produktů)

Klíčem ke zdravému vztahu je otevřená komunikace v páru. A to platí i co se milostného života týče. Než se partneři pustí do sexuální aktivity, měl by proběhnout rozhovor na téma používání kondomů nebo hormonální antikoncepce. Vyžadovat zvýšenou …

Zobrazit více

Klíčem ke zdravému vztahu je otevřená komunikace v páru. A to platí i co se milostného života týče. Než se partneři pustí do sexuální aktivity, měl by proběhnout rozhovor na téma používání kondomů nebo hormonální antikoncepce. Vyžadovat zvýšenou bezpečnost je zcela legitimní a správné. Používáním kondomů můžete předejít nepříjemným pohlavně přenosným chorobám a samozřejmě i neplánovanému otěhotnění. 

Extra bezpečné kondomy se vyrábí ze silnějšího latexu a jsou podpořeny zvýšenou lubrikací. Nedostatečná vlhkost nebo lubrikace při styku je nejčastější příčinou poškození kondomu. Prezervativy v této kategorii jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální ochranu a zároveň zachovaly stoprocentní komfort.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Durex Extra Safe Kondomy 3 ks. Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Durex.

Durex Extra Safe Kondomy 3 ks

Můžete mít dnes
89 Kč
79 Kč
Banner
Extra bezpečné kondomy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Extra bezpečné kondomy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Extra bezpečné kondomy lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Durex Extra Safe 3 ks
5 / 1x
Ekonomicke balenie, prijemny na dotyk, velmi bezpecny, vyrobene z vhodneho materialu.

Podívejte se na produkty z kategorie Extra bezpečné kondomy seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Extra bezpečné kondomy jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Extra bezpečné kondomy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.