Extra lubrikované kondomy (4 produktů)

Nejčastější příčinou protrhnutí kondomu je nedostatečná lubrikace. Je proto důležité myslet na důkladné zvlhčení, které je zároveň i cestou k bezpečnějšímu a příjemnějšímu prožitku. Lubrikované kondomy se nasazují snáze a pohodlnější je i samotný …

Zobrazit více

Nejčastější příčinou protrhnutí kondomu je nedostatečná lubrikace. Je proto důležité myslet na důkladné zvlhčení, které je zároveň i cestou k bezpečnějšímu a příjemnějšímu prožitku. Lubrikované kondomy se nasazují snáze a pohodlnější je i samotný akt lásky. Většina těchto kondomů však neobsahuje lubrikantu dostatek, a proto je potřeba sáhnout ještě po lubrikačním gelu. Zvolit můžete ale i jinou možnost, kterou jsou právě extra lubrikované kondomy. Pomáhají minimalizovat tření, a tím snižují pravděpodobnost prasknutí.

Testováno na ženách ♡

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Durex Invisible Extra Lubricated Kondomy 10 ks. Zákazníci hodnotí nejlépe značky Durex.

Durex Fetherlite Elite Kondomy 3 ks

Durex Fetherlite Elite Kondomy 3 ks

Můžete mít dnes
Durex Extra Safe Kondomy 12 ks

Durex Extra Safe Kondomy 12 ks

Můžete mít dnes

Durex Perfect Gliss kondomy pro anální sex 10 ks

Můžete mít dnes
279 Kč
239 Kč
Extra lubrikované kondomy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Extra lubrikované kondomy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Extra lubrikované kondomy lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Ritex Kondom Ideal 3 ks
5 / 1x
Splňují co mají
Recenze produktu: Durex Extra Safe Kondomy 12 ks
4.7 / 6x
Extra safe - zatiaľ nesklamal :-)

Podívejte se na produkty z kategorie Extra lubrikované kondomy seřazené od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Extra lubrikované kondomy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Extra lubrikované kondomy najdete mezi prvními.