Laktáza - Na střeva - nejkvalitnější produkty (1 produktů)

Zde najdete doplňky stravy obsahující laktázu - enzym potřebný ke štěpení laktózy, jehož nedostatek způsobuje trávicí potíže po konzumaci mléka a mléčných výrobků, tedy tzv. laktózovou intoleranci. Pokud je v tenkém střevě nedostatek tohoto enzymu, …

Zobrazit více

Zde najdete doplňky stravy obsahující laktázu - enzym potřebný ke štěpení laktózy, jehož nedostatek způsobuje trávicí potíže po konzumaci mléka a mléčných výrobků, tedy tzv. laktózovou intoleranci. Pokud je v tenkém střevě nedostatek tohoto enzymu, dochází následně v tlustém střevě k fermentaci laktózy za pomocí bakterií. Snížené vstřebávání laktózy vede k zažívacím problémům jako jsou bolest břicha, plynatost a někdy i průjem.

Rozdíl mezi alergií na mléko a laktózovou intolerancí

Alergie na mléko a intolerance laktózy jsou dva rozdílné pojmy, které bychom neměli zaměňovat. S alergií na proteiny v kravském mléce se potýká přibližně 5 % kojenců, zpravidla pouze v prvním roce života. U dospělých se tato alergie objevuje jen opravdu zřídka. Naopak je trápí spíše nesnášenlivost laktózy, čili intolerance. 

Na Pilulce si můžete vybrat z celé řady doplňků stravy s obsahem laktázy ve formě tablet nebo kapek

V této kategorii Laktáza máme k dispozici 7 výrobků, u 1 z nich dostanete dodání zdarma. Uživatelé nejlépe hodnotí řady Vitabalans, Generica a LaktoPlus. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Lactosolv ® 30 tobolek.

Laktáza - Na střeva - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Laktáza - Na střeva - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Laktáza - Na střeva - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Generica Laktoleraza 30 tablet
5 / 4x
Pou\u017eívam iba pri jedle dochutenom smotanou, mliekom. Funguje. Iná\u010d sa vyhýbam konzumácii takýchto jedál, aby som nemusela bra\u0165 pravidelne tieto lieky.
Recenze produktu: LaktoPlus 18.000 FCC LU pro osoby s laktózovou intolerancí 30 kapslí
5 / 16x
Super
Recenze produktu: Generica Laktoleraza 60 tablet
5 / 8x
Tabletky mi vždy pomůžou nemám trávicí problémy.
Recenze produktu: Lactosolv 17500 FCC, 60 kapslí
5 / 19x
pomohlo
Recenze produktu: Co-lactase Kapky na intoleranci laktózy 10 ml
5 / 1x
Moja dcérka od približne prvého mesiaca začala mať tráviace problém, pri papaní dostávala kŕče, zvracala a následne mala hnačky. Vyskúšali sme aj probiotika aj zmenu vitamínu D, no nakoniec sa prišlo na to, že mohla zdediť laktozovu intoleranciu po mne. Hneď po prvom podaní lieku sa jej výrazne polepšilo a odvtedy pred kŕmením dostáva kvapky. Po mesiaci už vidieť zmenu k lepšiemu, už sem tam zvládne bezbolestne nakŕmiť sa aj bez lieku a hnačky prestali úplne. Za mňa úplne top liek, ktorý nás ušetril od veľa trápenia a plaču.
Recenze produktu: Vitabalans Lactanon 30 tablet
5 / 1x
Opravdu účinkuje.
Recenze produktu: Vitabalans Lactanon 90 tablet
4.8 / 8x
pre mňa je zas akurát, keď som mala tabletku s 9600 jednotkami bolo to až zbytočne moc musela som si ich prekusávať napoly a častokrát som potom tu druhú polku stratila(a povedzme si otvorene, ak jete mliečne pravidelne každý deň, nie je to lacná záležitosť), vyhovuje mi toto balenie s menším počtom jednotiek. Jedna tabletka približne na deci a pol čistého mlieka, takže pokiaľ jete jedlo kde je napríklad trochu syru tak to úplne postačuje :)
Recenze produktu: SciTec Nutrition Lactase enzyme 100 kapslí
3.5 / 2x
Som spokojný, pomáha.

Produkty z kategorie Laktáza jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Laktáza jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Laktáza najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.