Lampy na bělení zubů (7 produktů)

Zářivý úsměv snadno a rychle

Zářivý úsměv je na dosah ruky s rozsáhlou nabídkou produktů na bělení zubů. Sady na bělení zubů jsou navrženy tak, aby vám umožnily dosáhnout bělejších zubů přímo z pohodlí vašeho domova. S využitím moderních …

Zobrazit více

Zářivý úsměv snadno a rychle

Zářivý úsměv je na dosah ruky s rozsáhlou nabídkou produktů na bělení zubů. Sady na bělení zubů jsou navrženy tak, aby vám umožnily dosáhnout bělejších zubů přímo z pohodlí vašeho domova. S využitím moderních technologií a bezpečných postupů můžete začít cestu k dokonale bílým zubům. Zapomeňte na dlouhé a drahé návštěvy zubaře – s produkty na domácí bělení zubů můžete získat výsledky, které vás potěší, rychle a jednoduše.

Odborně navrženo pro domácí bělení zubů

Sady na bělení zubů jsou odborně navrženy tak, aby zajistily bezpečnost a efektivitu. Každá sada obsahuje veškeré potřebné vybavení včetně bělícího gelu a speciální lampy pro aktivaci procesu bělení. Není potřeba žádných složitých postupů – stačí použít dostupné sady podle návodu a sledovat, jak se vaše zuby stávají bělejšími s každým dalším použitím. Důvěřujte nám, že bělení zubů může být jednoduché a efektivní.

Co na bělení zubů?

Bělení zubů lampou je tím správným řešením. Bez ohledu na to, zda máte skvrny z kávy, čaje, červeného vína nebo jiných povrchových skvrn, sada na bělení zubů vám pomůže obnovit bílý úsměv. S bílými zuby se budete cítit sebevědoměji a připraveni dobýt svět. Nenechte se omezovat zažloutlými zuby - začněte svou cestu ke krásnému úsměvu. Vaše spokojenost je naším cílem.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Smili, Hello Coco a Toothy®️. Nejlépe hodnoceným produktem je Toothy®️ Starter.

Toothy®️ Starter

Toothy®️ Starter

Můžete mít zítra
Hello Coco  PAP+ Pro Teeth Whitening LED Kit

Hello Coco PAP+ Pro Teeth Whitening LED Kit

Můžete mít zítra
Smili Bělicí sada STARTER

Smili Bělicí sada STARTER

Můžete mít zítra

Smili Bělicí sada DUO

Můžete mít zítra

Smili Bělicí sada DELUXE

Můžete mít zítra
Hello Coco  Pap + Teeth Whitening Led Kit

Hello Coco Pap + Teeth Whitening Led Kit

Můžete mít v úterý 7. 5.
Lampy na bělení zubů - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Lampy na bělení zubů ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Lampy na bělení zubů lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: Rio USB TEETH WHITENING
5 / 2x
Bělení zubů je rychlé a účinné Doporučuji
Recenze produktu: Hello Coco PAP+ Pro Teeth Whitening LED Kit
5 / 2x
Jsem spokojená . Pero vydrží cca šest použití , výrazný rozdíl ve vybělení je vidět po pěti použitích .
Recenze produktu: Toothy®️ Starter
5 / 10x
dobrý
Recenze produktu: Smili Bělicí sada STARTER
5 / 3x
Smili Bělicí sada STARTER je opravdu účinná a snadná na použití. Výsledek sice není jako z reklamy, ale znatelné zlepšení tam je. Po použití mě nebolí dásně ani sklovina, jen je přístroj trochu nepohodlný v ústech. Na přístroji mi vadí jen to, že při nabíjení opravdu silně bliká. Večer to vypadá, jako kdyby u mě byla diskotéka ;) Jinak velká spokojenost.
Recenze produktu: Toothy®️ Launcher Set
4.3 / 15x
Dlouhodobá zkusenost
Recenze produktu: Hello Coco Pap + Teeth Whitening Led Kit
2.3 / 3x
Super vynikajúce. Už budem dokupovať len perá na bielenie.

Produkty z kategorie Lampy na bělení zubů jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Lampy na bělení zubů jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Lampy na bělení zubů najdete mezi prvními.