Lauben 32GW filtrační konvice

Filtrační konvice celkový objem 3,2 l, materiál: borosilikátové sklo, …

Zobrazit více

Filtrační konvice celkový objem 3,2 l, materiál: borosilikátové sklo, antibakteriální víko z bambusu a nerez oceli, prémiový design, ve vodě nezůstává žádná plastová pachuť, přefiltrované vody 2,2 l, vhodné do myčky, filtrační patrona v balení

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Není voda jako voda, když z kohoutkové odstraníte nežádoucí látky, bude nejen zdravější, ale také chutnější. Skleněná filtrační konvice Lauben Glass Water Filter Jug 3500GW si díky čtyřstupňovému filtračnímu systému hravě poradí se vším, co ve vodě mít nechcete, jako bakterie, mikroplasty, těžké kovy, pesticidy, herbicidy, hormony či chlór. Díky materiálu konvice ve vodě nezůstává ani žádná plastová pachuť. Výsledkem je voda podstatně lepší chuti i vůně, v níž zůstávají zachovány pouze důležité minerály.

Filtr, kompatibilní s ostatními nejprodávanějšími značkami na trhu, rovněž zajistí, že se v konvici ani nikde jinde netvoří vodní kámen. Objem 3,2 l představuje dostatečné množství vody pro průběžné doplňování tekutin během celého dne. Bonusem je krásný design s bambusovým víkem, které je zespodu opatřeno nerez ocelí proti plísním, a silikonové protiskluzové dno pro větší bezpečnost, jež je součástí balení.

Dokonalý design v duchu udržitelnosti

Filtrační konvice Lauben Glass Water Filter Jug 3500GW vyniká jednoduchým nadčasovým designem. Vyrobena je ze skla, které ještě více podporuje nezávadnost vody. Bambusové víko lahodí nejen oku, ale má také ochranou funkci a zespodu je opatřeno nerez ocelí proti tvorbě plísní. Objem 3,2 l ocení celá rodina pro dodržení pitného režimu. Bezpečnost konvici zajišťuje přibalené silikonové protiskluzové dno.

4 stupně filtrace pro zdraví a chuť

Nedílnou součástí Lauben Glass Water Filter Jug 3500GW je čtyřstupňový filtrační systém. Předfiltr zachytí hrubší částice, následně filtr z aktivního uhlí eliminuje pesticidy a znečištění ve vodě, absorbuje chlor a další závadné látky. Následně voda projde pryskyřicovým iontoměničem zachycujícím těžké kovy, avšak při zachování důležitých minerálů – vápník a hořčík. Poslední stupeň čištění představuje bavlněná síťovina pro zachycení dalších částic a utěsnění filtru, jehož kapacita činí 160 l.

Delší životnost nádobí a spotřebičů, lepší život pro vás

Voda, která projde čtyřstupňovým čištěním je zdravější, chutnější a netvoří vodní kámen či jiné nánosy. Je-li tedy použita v rychlovarné konvici či jinde, napomáhá prodloužit životnost spotřebičů a nádobí. Lidský organismus zase chrání před těžkými kovy, mikroplasty, bakteriemi, pesticidy, herbicidy, chlorem či hormony, naopak tolik potřebný hořčík a vápník mu dodává.

Zkuste také ostatní produkty značky Lauben, které naleznete v kategoriích Filtrační konvice a filtry na vodu, Potraviny, nápoje a Nápoje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Filtrační konvice.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN4260645680982
ZnačkaLauben
Originální názevLauben Glass Water Filter Jug 32GW - filtrační konvice
Dodavatel na trhelem6 s.r.o.
Země původuNěmecko