Přidejte do prádla vonné perličky do praní Lenor Svěží bavlna pro jemnou svěžest, která trvá a trvá. Vonné perličky do praní bez barviv jsou navrženy tak, aby vašemu prádlu dodaly lehkou, svěží vůni bavlny. Zkuste spolu s aviváží Lenor Svěží bavlna – jsou navrženy tak, aby fungovaly v dokonalé harmonii pro neodolatelnou svěžest.
Hlavní vlastnosti:
- Vonné perličky do praní pro jemnou svěžest, která přetrvá
- Perličky Lenor Svěží bavlna bez barviv
- Přizpůsobte si intenzitu vůně podle přání množstvím použitých perliček podle vlastního uvážení
- Lze je přidat do každého praní a jsou vhodné pro všechny typy tkanin
- Navržené k působení v harmonii s aviváží Lenor Svěží bavlna
Použití
--> Přidejte do prádla vonné perličky do praní Lenor Svěží bavlna pro jemnou svěžest, která trvá a trvá. Vonné perličky do praní bez barviv jsou navrženy tak, aby vašemu prádlu dodaly lehkou, svěží vůni bavlny. Zkuste spolu s aviváží Lenor Svěží bavlna – jsou navrženy tak, aby fungovaly v dokonalé harmonii pro neodolatelnou svěžest.
Upozornění
Nesypte do dávkovacího zásobníku na aviváž nebo do sušičky. Uchovávejte mimo sluneční záření a teploty přesahující 30 °C.
Složení
Obsahuje Coumarin, Methyl Dihydroxy-dimethylbenzoate, Hexyl cinnamal, Delta-Damascone, 4-tert-Butylcyclohexyl Acetate, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.
Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Lenor, které naleznete v kategoriích Drogerie, Praní a Aviváže. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Vonné perličky do praní.
EAN | 8700216704830 |
Značka | Lenor |
Podle typu prádla | Pro všechny typy prádla |
Druh vůně | Sladká |
Velikost balení | 495 g |
Forma | Perličky |
Originální název | Lenor In-Wash Scent Booster 495g |