Lomikam 90 tablet

Doplněk stravy ve formě tablet.

Doplněk stravy ve formě tablet.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Dárky doručíme ještě dnes

  Dárky doručíme ještě dnes

 • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  Nevhodný dárek vyměníme zdarma

 • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

  Každodenní nadílka
  v Adventním PilulKalendáři

Bez lepku Bez lepku
Bez laktózy Bez laktózy
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 4 zákazníci
Napsat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Komfort při užívání
90%
Výhodné balení
100%
Účinnost
100%
Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny

Co je LOMIKAM?

LOMIKAM je nový typ doplňku stravy, který obsahuje unikátní kombinaci složení. Jeho složení bylo vyvinuto s ohledem na novodobé změny stravovacích návyků i životního stylu populace (např. vyšší konzumace masa, sedavé zaměstnání apod.).

Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, citráty, Phyllanthus niuri, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou.

Ledviny se významně podílejí na udržování acidobazické rovnováhy tím, že vylučují kyselé nebo zásadité látky z organismu a ovlivňují tak pH moči. Je-li pH moči nízké, může docházet ke vzniku močových kamenů, což jsou nejčastěji konkrementy šťavelanu (oxalátu) vápenatého, fosforečnanu vápenatého, nebo kyseliny močové. U zdravého člověka je pH moči ovlivněno nejvíce složením stravy.

Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, Phyllanthus niuri, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou.CITRÁTY (hořečnatý & draselný) - zvýšení ph moči, vázají vápník

CITRÁTY (hořečnatý & draselný)

Citráty jsou soli kyseliny citronové. V těle jsou přeměňovány na alkalické látky vylučované močí, čímž přispívají ke zvýšení pH moči (čím větší pH, tím zásaditější prostředí.) Citráty mají schopnost vázat vápník a snižovat jeho koncentraci v moči.

Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, citráty, Phyllanthus niuri - normální funkce močové soustavu a toku moči, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou.

PHYLLANTHUS NIRURI

Phyllanthus niruri, také nazývaná jako Chanca Piedra (v překladu „lamač kamenů“). Roste volně v deštných pralesech Amazonie a v tropických oblastech celého světa. Užívání Phyllanthus niruri přispívá k udržování normální funkce močové soustavy.

Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, citráty, Phyllanthus niuri - normální funkce močové soustavu a toku moči, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou.CHRYSANTHELLUM AMERICANUM - vliv na oběhovou soustavu

CHRYSANTHELLUM AMERICANUM

Chrysanthellum americanum je rostlina pocházející z Peru a Bolívie, ale dnes je rozšířená v Africe, střední a jižní Americe. Je známá pro svoje antioxidační vlastnosti. Ulevuje od pocitu těžkých nohou.

Dávkování

1 tableta denně nalačno.

Upozornění

 • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování
 • Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy
 • Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku
 • Uchovávejte mimo dosah dětí
 • Skladujte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla
Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, citráty, Phyllanthus niuri - normální funkce močové soustavu a toku moči, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou., výhodné balení na tři měsíce
lomikam

Obsah aktivních látek

1 tableta obsahuje:
Citrát hořečnatý 160 mg
Citrát draselný 150 mg
Phyllanthus niruri 220 mg (extrakt odpovídá přes 2,5 g sušené byliny)
Chrysanthellum americanum 55 mg

Složení

Plnidla (mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý), citrát hořečnatý, citrát draselný, Phyllanthus niruri L. z toho 15 % taninů, kyselina stearová, Chrysanthellum americanum (L.) Vatke, potahové látky (hydroxypropylmetylcelulóza, kyselina stearová, mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (karboxymetylcelulóza sodná, oxid křemičitý), barviva (β-karoten, riboflavin).

Bez lepku, bez cukru, přirozeně bez laktózy.

1 tableta obsahuje:

 • Citrát hořečnatý 160 mg
 • Citrát draselný 150 mg
 • Phyllanthus niruri 220 mg (extrakt odpovídá přes 2,5 g sušené byliny)
 • Chrysanthellum americanum 55 mg

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Lomikam, které uvidíte v kategoriích Močové cesty, Doplňky stravy a Močové a pohlavní orgány. Produkt je nyní ve slevě 35 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Močové cesty.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8594062601005
ZnačkaLomikam
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Doplňky stravy
Vlastnosti  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky  Bez cukru  Bez laktózy
Velikost balení90 tablet
Na co pomáhá  Na močové cesty
Originální názevLomikam 90 tablet
Dodavatel na trhArdez Pharma, s.r.o., V Borovičkách 278, Kosoř, 25226, Česká republika
Země původu