Macromo Krevní test Vitamíny a minerály

Zkontrolujte si 5 klíčových markerů, které poskytnou cenné informace o vašem …

Zobrazit více

Zkontrolujte si 5 klíčových markerů, které poskytnou cenné informace o vašem nutričním stavu a celkové pohodě. Každá z testovaných mikroživin hraje důležitou roli při udržování dobrého zdraví a sledování jejich hladin vám může pomoci činit informovaná rozhodnutí o vaší výživě.

Můžete mít v úterý 7. 5.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v úterý 7. 5. od 21:00
Pilulka Expresem již v úterý 7. 5. od 17:00
2 790 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Tento test poskytuje cenné informace o vašem nutričním stavu a celkové pohodě. Výsledky testů vám poskytnou cenné informace o hladinách 5 klíčových mikroživin, které jsou důležité pro správnou funkci vašeho těla. Každá z testovaných mikroživin hraje důležitou roli při udržování dobrého zdraví a sledování jejich hladin vám může pomoci činit informovaná rozhodnutí o vaší stravě.

Vyhodnocení klíčových krevních biomarkerů může poskytnout cenné informace o tom, zda jsou vaše zdravotní ukazatele v očekávaném rozmezí, nebo zda mohou případné odchylky přispívat k příznakům, které ovlivňují vaše zdraví.

Sledování těchto vitamínů a minerálů je nezbytné pro včasné odhalení jejich nedostatku, což umožňuje proaktivní kroky směrem k živému a plnohodnotnému životu. Tyto mikroživiny hrají klíčovou roli v podpoře životně důležitých tělesných funkcí, od zdraví nervů po pevnost kostí a celkovou pohodu, a zajišťují tak optimální vitalitu.

Celý proces testování zvládnete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Obdržíte sadu pro bezbolestný odběr krve ze špičky prstu a vzorek odešlete na testování. Veškeré výsledky se vám zobrazí přehledně a srozumitelně v mobilní aplikaci Macromo, ve které najdete personalizovaná doporučení založená na vašem životním stylu. Vše proto, abyste byli zdravější a cítili se lépe.

Co zahrnuje krevní test pro vitamíny a minerály

Vitamin B12 - neboli kobalamin - je nezbytný pro zdraví nervů, tvorbu červených krvinek a účinný metabolismus. Dostatečný příjem vitaminu B12 pomáhá předcházet únavě, anémii a neurologickým problémům. Tento nezbytný vitamin najdete především v potravinách živočišného původu, včetně ryb, masa, drůbeže, vajec a mléčných výrobků

Vitamin D - hraje klíčovou roli při udržování silných kostí a podpoře imunitních funkcí. Můžete si ho přirozeně vytvářet v kůži při vystavení slunečnímu záření nebo ho získávat ze zdrojů potravy, jako jsou tučné ryby, červené maso, játra a vaječné žloutky. Spolehlivou možností, jak si zajistit potřebnou dávku vitaminu D, jsou také obohacené potraviny a doplňky stravy.

Hořčík - je nepostradatelný minerál, který aktivně přispívá k funkci svalů a nervů, posiluje pevnost kostí a pomáhá při energetickém metabolismu. Zdroje hořčíku se hojně nacházejí v listové zelenině, ořeších a celozrnných potravinách, proto je nezbytné tyto potraviny zařadit do svého jídelníčku.

Transferrin - řídí transport železa v našem těle a je důležitý zejména pro tvorbu červených krvinek v kostní dřeni. Železo je nezbytné pro přenos kyslíku v těle a pro tvorbu energie. Mezi zdroje železa ve stravě patří maso, ryby a luštěniny. Nedostatek transferinu může vést k anémii, která se projevuje únavou a bledostí.

Ferritin - je bílkovina, která se hojně vyskytuje v celém těle, například v játrech, slezině a kostní dřeni. Jeho klíčovým úkolem je udržovat hladinu železa pro účinný přenos kyslíku. Sledování hladiny železa, zejména pokud se jedná o problémy se stravou nebo vstřebáváním, je zásadní. Nedostatek železa může vést k anémii, která je doprovázena únavou a slabostí.

Jak probíhá testování:

 • V pohodlí domova si z prstu odeberete malé množství krve Odběrová sada obsahuje všechny potřebné nástroje i materiály, včetně podrobného návodu. Vpich se provádí pomocí automatické lancety a je bezbolestný.
 • Vzorek krve odešlete do laboratoře.
 • Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře. Vzorek je nutné odeslat do 24 hodin od odběru.
 • Výsledky se vám zobrazí v aplikaci Macromo.
 • Do pěti pracovních dnů obdržíte výsledky krevního rozboru prostřednictvím aplikace Macromo. Aplikace vaše výsledky zobrazí přehledně a srozumitelně, včetně doporučení pro zlepšení vašeho zdraví.

Smysluplné informace o vašem zdraví:

 • Včasné odhalení nesrovnalostí. Včasné zásahy prostřednictvím úpravy životního stylu vám pomohou žít zdravě a vyhnout se budoucím zdravotním problémům
 • Srozumitelné výsledky a doporučení. Všechny výsledky získáte v mobilní aplikaci Macromo, která propojuje všechna vaše zdravotní data na jednom místě a poskytuje personalizovaná doporučení pro váš zdravější životní styl
 • Dlouhodobé sledování klíčových biomarkerů, abyste pochopili, jak váš životní styl ovlivňuje vaše zdraví, umožňuje vám Macromo sledovat nadčasové trendy vašich klíčových zdravotních markerů

Vyzkoušejte také další produkty značky Macromo, které jsou v kategoriích Zdravotnické potřeby, Diagnostické testy a Ostatní diagnostické testy. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8594212910155
ZnačkaMacromo
Originální názevMacromo krevní test Vitamíny a minerály