Macromo krevní test Ženské zdraví

Domácí krevní test Macromo Ženské zdraví je komplexní a pohodlný způsob, jak …

Zobrazit více

Domácí krevní test Macromo Ženské zdraví je komplexní a pohodlný způsob, jak můžete posoudit svůj zdravotní stav. Tento speciálně navržený test hodnotí 7 biomarkerů souvisejících s celkovým zdravím žen. Poskytuje cenné informace o vašem zdravotním stavu, umožní vám činit informovaná rozhodnutí a převzít kontrolu nad svým zdravím.

Můžete mít v úterý 7. 5.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v úterý 7. 5. od 17:00
Pilulka Expresem již v úterý 7. 5. od 13:00
2 790 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Macromo krevní test Ženské zdraví je speciálně navržen tak, aby vám poskytl cenné informace o vašem zdravotním stavu, umožnil vám činit informovaná rozhodnutí a převzít kontrolu nad svým zdravím. Test vyhodnocuje hladiny 7 biomarkerů, které hrají důležitou roli v celkovém zdraví žen. Získáte komplexní přehled o svém aktuálním zdraví včetně kontroly krevního cukru, kardiovaskulárnho zdraví, funkce jater a štítné žlázy.

Vyhodnocení klíčových krevních biomarkerů může poskytnout cenné informace o tom, zda jsou vaše zdravotní ukazatele v očekávaném rozmezí, nebo zda mohou případné odchylky přispívat k příznakům, které ovlivňují vaše zdraví.

Pravidelné testování umožňuje pozorovat vzorce v průběhu času a včas odhalit potenciální zdravotní problémy, což vám umožní přijmout preventivní opatření dříve, než se onemocnění rozvinou.

Celý proces testování zvládnete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Obdržíte sadu pro bezbolestný odběr krve ze špičky prstu a vzorek odešlete na testování. Veškeré výsledky se vám zobrazí přehledně a srozumitelně v mobilní aplikaci Macromo, ve které najdete personalizovaná doporučení založená na vašem životním stylu. Vše proto, abyste byli zdravější a cítili se lépe.

Co zahrnuje krevní test pro ženy?

HbA1c (riziko cukrovky)
HbA1c (glykovaný hemoglobin) odráží průměrnou hladinu cukru v krvi za poslední dva až tři měsíce. Sledování hladiny HbA1c v krvi pomáhá kontrolovat dlouhodobý stav glykémie a v případě potřeby provést nezbytné úpravy životního stylu, aby se zabránilo vzniku nebo progresi diabetu.

Celkový cholesterol
Cholesterol je látka podobná tuku, která se nachází v krvi a je nezbytná pro normální fungování organismu. Jedná se o součet HDL ("dobrého") cholesterolu a LDL ("špatného") cholesterolu v krvi, který se může hromadit v tepnách a zvyšovat riziko srdečních onemocnění.

HDL cholesterol
HDL (lipoprotein s vysokou hustotou) cholesterol je často označován jako "dobrý" cholesterol. Pomáhá transportovat cholesterol z krve a vracet ho zpět do jater, čímž udržuje tepny čisté a krev hladce proudí. Vyšší hladina HDL cholesterolu je žádoucí pro udržení dobrého zdraví srdce.

LDL cholesterol
LDL (lipoprotein s nízkou hustotou) cholesterol, často nazývaný "špatný" cholesterol, se může hromadit v tepnách, snižovat průtok krve a potenciálně vést k srdečnímu infarktu nebo mrtvici. Řízení hladiny LDL cholesterolu je pro ochranu vašeho srdce a celkového zdraví zásadní.

ALT (jaterní enzym)
ALT (alaninaminotransferáza) je enzym produkovaný v jaterních buňkách, který pomáhá rozkládat bílkoviny a přeměňovat je na energii. Při poškození jaterních buněk se ALT uvolňuje do krevního oběhu. Zvýšená hladina ALT v krvi může indikovat zánět nebo poškození jater, což umožňuje včasnou léčbu.

TSH (funkce štítné žlázy)
TSH (thyroid stimulating hormone) je hormon produkovaný v mozku, který reguluje produkci hormonů štítné žlázy. Hormony štítné žlázy hrají zásadní roli při řízení metabolismu těla. Abnormální hladiny TSH ukazují na poruchu štítné žlázy, jako je hypotyreóza nebo hypertyreóza.

a-TPO (zdraví štítné žlázy)
Anti-TPO jsou protilátky produkované imunitním systémem, které jsou specificky zaměřené proti enzymu štítné žlázy TPO (tyreoidní peroxidáza). Pokud je hladina těchto protilátek zvýšená, ukazuje to na možnou přítomnost autoimunitních poruch štítné žlázy.

Jak probíhá testování?

1. V pohodlí domova si z prstu odeberete malé množství krve
Odběrová sada obsahuje všechny potřebné nástroje i materiály, včetně podrobného návodu. Vpich se provádí pomocí automatické lancety a je bezbolestný.

2. Vzorek krve odešlete do laboratoře
Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře. Vzorek je nutné odeslat do 24 hodin od odběru.

3. Výsledky se vám zobrazí v aplikaci Macromo
Do pěti pracovních dnů obdržíte výsledky krevního rozboru prostřednictvím aplikace Macromo. Aplikace vaše výsledky zobrazí přehledně a srozumitelně, včetně doporučení pro zlepšení vašeho zdraví.

** Odběr je velmi jednoduchý, jak můžete vidět na videu https://vimeo.com/836177986

Smysluplné informace o vašem zdraví

Včasné odhalení nesrovnalostí
Včasné zásahy prostřednictvím úpravy životního stylu vám pomohou žít zdravě a vyhnout se budoucím zdravotním problémům.

Srozumitelné výsledky a doporučení
Všechny výsledky získáte v mobilní aplikaci Macromo, která propojuje všechna vaše zdravotní data na jednom místě a poskytuje personalizovaná doporučení pro váš zdravější životní styl.

Dlouhodobé sledování klíčových biomarkerů
Abyste pochopili, jak váš životní styl ovlivňuje vaše zdraví, umožňuje vám Macromo sledovat nadčasové trendy vašich klíčových zdravotních markerů.

Zkuste také další produkty značky Macromo, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické potřeby, Diagnostické testy a Ostatní diagnostické testy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8594212910087
ZnačkaMacromo
Pro  Pouze pro ženy
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Originální názevMacromo krevní test Ženské zdraví