Masky na oči - Suchá pleť (1 produktů)

Maska na unavené oči ochrání vaše oči před svět(l)em :) Relaxační masky se využívají pro zmírnění migrény, zamezují průniku světla a tlumí bolestivé vjemy. Maska je vhodná také pro spánek při světle, například při cestování nebo pokud máte noční …

Zobrazit více

Maska na unavené oči ochrání vaše oči před svět(l)em :) Relaxační masky se využívají pro zmírnění migrény, zamezují průniku světla a tlumí bolestivé vjemy. Maska je vhodná také pro spánek při světle, například při cestování nebo pokud máte noční směny v práci. Masky na oči jsou oblíbeným doplňkem pro relaxaci a péči o citlivou oblast kolem očí. Nabízíme chladící masky na oči, gelové masky na oči a noční masky, které vám navodí pocit uvolnění.

Jak často používat masku na oči?

Podle potřeby: Používejte masku na oči podle toho, jak se cítíte a jakou péči vaše oči vyžadují. Pokud máte pocit, že jsou vaše oči unavené, podrážděné nebo oteklé, můžete masku použít jako okamžitou úlevu. V takovém případě po ní sáhněte klidně až několikrát týdně.

Před spaním: Pomůže uvolnit oční svaly, snížit otoky a připraví vás na klidný spánek. Pokud trpíte nespavostí nebo jinými problémy se spánkem, zkuste masku aplikovat každý večer.

Po náročném dni: Pokud jste byli vystaveni dlouhodobému namáhání očí, jako je několikahodinové sledování počítačové obrazovky, použití masky na oči může být skvělým způsobem, jak uvolnit napětí a ulevit unaveným očím. V takovém případě můžete masku použít alespoň několikrát týdně.

Někteří lidé preferují pravidelné používání, zatímco jiní ji používají pouze nárazově. Chce to poslouchat své tělo a přizpůsobit frekvenci používání masky na oči svým individuálním potřebám. Abyste dosáhli optimálních výsledků, je třeba dbát na doporučení výrobce ohledně doby, kterou máte masku na obličeji. 

V kategorii Masky na oči jste si nejvíc oblíbili značky Dermacol, Gabriella Salvete a Mizon. Sháníte něco konkrétního z kategorie Masky na oči? Nejlépe hodnocený produkt v kategorii Masky na oči je Revolution Zpevňující polštářky pod oči 60 ks .

Masky na oči - Suchá pleť - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Masky na oči - Suchá pleť ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Masky na oči - Suchá pleť lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Modom SJH 606A Relaxační gelové brýle
5 / 3x
Dobrý výrobek,velké množství gelu.
Recenze produktu: Skin79 Gold Hydrogel Eye Patch masky na oční okolí s kyselinou hyaluronovou 60 ks
5 / 1x
Krásně hydratují a voní
Recenze produktu: Pharma Activ Škraboška na spaní
4.8 / 6x
Dobrá ale na mě malá a těsná, gumičky moc úzké
Recenze produktu: Garnier Skin Naturals Cryo Jelly oční textilní maska s chladivým efektem -7 °C, 5 g
4.6 / 44x
Na to že si moc nepotrpím na oční masky, tak tahle je podle mě skvělá. Po aplikaci mi trochu sklouzávala z obličeje, ale to není nic co by ovlivnilo jeho účinnost. Po použití jsem měla jemné oční okolí, pleť byla viditelně vyživená a co bylo nejlepší, tak to, že jsem se cítila odpočatě a pleť mi jenom zářila. Za mě musím podotknout že Garnier má zatím nejlepší masky co jsem kdy zkoušela. A těším se na další novinky! Za mě je to 10 z 10 a můžu jen doporučit! Testováno prostřednictvím All2test.com

Podívejte se na produkty z kategorie Masky na oči seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Masky na oči seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Masky na oči najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.