Medy, džemy a pomazánky - Kešu oříšky (8 produktů)

Co si mažete ráno na chleba? Což takhle něco zdravého a zároveň chutného, co dodá energii? Kvalitní medy mají vysoký potenciál antibakteriální aktivity a mohou být skvělým pomocníkem při léčbě zdravotních problémů. Nabízíme také ovocné džemy s vysok…

 Zobrazit více

Co si mažete ráno na chleba? Což takhle něco zdravého a zároveň chutného, co dodá energii? Kvalitní medy mají vysoký potenciál antibakteriální aktivity a mohou být skvělým pomocníkem při léčbě zdravotních problémů. Nabízíme také ovocné džemy s vysokým podílem ovoce nebo různé zdravé pomazánky, které obohatí váš jídelníček. 

Med

Pro tuto hustou sladkou a lepkavou tekutinu, kterou vytváří včely, případně jiný hmyz, najdeme především v kuchyni velké využití. Sladíme ním čaj, mléko, koláče nebo ho můžeme použít jako jednu z ingrediencí při míchaní domácí pleťové masky. Kromě jednoduchých cukrů obsahuje i vitamíny, minerály, bílkoviny, aromatické látky, tuky a spoustu dalších jiných prospěšných látek. Med je oblíbený díky jeho chuti a vůni.

Druhy medu

Květový med - Jak již vyplývá z názvu, tento med pochází z květů rostlin. Vzniká z nasbíraného nektaru včelami. Dělíme ho podle druhu rostlin, ze kterých byl nektar nasbíraný. Velmi oblíbený je třeba lipový a pampeliškový med, ale také akátový, slunečnicový nebo řepkový. Má světlou barvu a žluté nebo hnědé odstíny. Je bohatý na glukózu a fruktózu, díky které je snadno stravitelný.

Medovicový med (Lesní med) - Tento med pochází z takzvané medovice, kterou nejčastější produkují mšice. Mšice vylučují medovici, kterou pak včely zpracují v med. Má různé odstíny hnědé barvy, kterou způsobují rostlinné barviva, obsažen v míze dřevin. Produkt obsahuje fruktózu, dextriny a flavonoidy, které prospívají lidskému tělu kvůli velkému obsahu draslíku, hořčíku a fosforu a baktericidně působících složek. Má výraznější chuť než květový med a vydrží delší dobu v tekutém stavu.

Meruňkový, jahodový nebo ostružinový džem?

Jaký je váš oblíbený? Tento chutný sladký pokrm si určitě rádi doma mažete na chléb, nebo ním sladíte koláče či jogurty k snídani. Vzniká lisováním, vařením a cukrovým zahušťováním z čerstvého vyzrálého ovoce. V naší nabídce najdete spoustu kvalitních džemů jako od maminky!

Pomazánky

Sáhnout můžete i po paštikách, nebo různých zeleninových pomazánkách, které potěší vaše chuťové buňky.

V případě, že jste si nevybrali žádný produkt, podívejte se také na kategorie Džemy a Medy. Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Allnature, Big Boy a Lucky Alvin. Nejlépe hodnoceným produktem je Allnature Arašídový krém jemný 500 g.

Medy, džemy a pomazánky - Kešu oříšky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Medy, džemy a pomazánky - Kešu oříšky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Medy, džemy a pomazánky - Kešu oříšky lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Allnature Tahini – sezamová pasta 220 g
5 / 1x
Zatím jsem nevyzkoušela, dle recenzí by mělo být ok,
Recenze produktu: Marmelády s příběhem Borůvkový džem bez přidaného cukru 205 g
5 / 2x
Je skvělá, i když malinová je o fous lepší :-)
Recenze produktu: Natu Kokosové máslo s malinami 140 g
5 / 10x
Výborné máslo pro každodenní mlsání
Recenze produktu: Yuzu Koncentrát 550 g
5 / 52x
Příjemná věc, dá se namazat na pečivo, dá se to zalít vodou a vyrobit čaj
Recenze produktu: Big Boy ® Zlatonka 220 g
5 / 2x
Skvělá chuť, konzistence tužší. Vzhledem ke gramáži cena dost vysoká
Recenze produktu: Marmelády s příběhem Malinový džem 280 g
5 / 1x
Skvělá
Recenze produktu: Lucky Alvin Arašídové máslo jemné 330 g
5 / 1x
Vynikající
Recenze produktu: Natu Pistáciové máslo 140 g
5 / 3x
Další chutná mňamka. Moc ráda si ho mažu na chleba ke snídani. :)
Recenze produktu: Allnature Kešu v medu a chilli 100 g
5 / 2x
výborně chutná
Recenze produktu: Go on Arašídové máslo 900 g
5 / 1x
Koupila jsem vnukovi k vánocům Arašídové máslo. Myslela jsem si, že konzistence bude tuhá. Zatím se to ve sklenici přelívá z jedné strany na druhou a jeví se to velmi řídké. Je to v pořádku?

Produkty z kategorie Medy, džemy a pomazánky jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Medy, džemy a pomazánky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Medy, džemy a pomazánky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.