Nejstarší známé důkazy o popcornu pocházejí z Mexika a datují se až 5 600 let zpět. Bylo objevení popcornu dílem křupavé náhody? To nikdo neví. :-) Mixit popcorn se slaným karamelem je však dílem pečlivě vybraných ingrediencí. Každé vypukané zrnko kukuřice je vlastnoručně vylepšené tolik oblíbeným slaným karamelem. Zkrátka popcorn, který vás vyhoupne do nálady dřív, než řeknete puk!
Sáček popcornu je ideální pro 2 osoby. Tak jaký si pustíte film? :-)
Vlastnosti:
- Bez umělých aromat! ochuceno slaným karamelem
- Žádné čekání u mikrovlnky - popcorn je vypukaný za vás, takže můžete rovnou křupat :-)
- Vyrobeno z přírodních BIO surovin
Složení
BIO kukuřice* 49 %, BIO třtinový cukr*, BIO kokosový olej*, BIO slunečnicový olej*, BIO koření s karamelovou příchutí* 6,9 % (BIO cukr*, BIO přírodní karamelové aroma*, jedlá sůl).
*Surovina z certifikovaného ekologického zemědělství.
Vyzkoušejte také další výrobky značky Mixit, které jsou v kategoriích Slané pochoutky, Potraviny, nápoje a Zdravé mlsání. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Slané pochoutky.
EAN | 8595685233475 |
Značka | Mixit |
Vlastnosti | BIO Bez chemie |
Příchuť | Karamel - slaný |
Země původu | Česká republika |
Forma potravin | Křupky |
Velikost balení | 75 g |
Originální název | Velký BIO popcorn - Slaný karamel |
Dodavatel na trh | Mixit s.r.o., Černokostelecká 604/116, Praha, 10800 |